Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka kolędują przy choince. Nie obyło się też bez świątecznej fotki z dziećmi

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wspólnie zaśpiewali kolędę przy choince. Internauci są zachwyceni ich wykonaniem.

Paulina Krupińska debiut w polskim show-biznesie zaliczyła już ponad osiem lat temu, gdy wygrała konkurs Miss Polonia. Ku zaskoczeniu złośliwców szarfa miss okazała się przepustką do niemałej kariery telewizyjnej. Modelka od dłuższego czasu utrzymuje się na topie i co jakiś czas dostaje nowe propozycje współpracy. Od marca tego roku jest jedną z prowadzących poranne pasmo "Dzień Dobry TVN", co tylko ugruntowało jej pozycje w branży. Paulina Krupińska nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony internautów, także ze względu na swoje życie prywatne. Od kilku lat jest związana z Sebastianem Karpielem-Bułecką, wokalistką i liderem zespołu Zakopower, jednak dość oszczędnie pokazuje ich wspólne życie w sieci. Nic więc dziwnego, że najnowsze, świąteczne nagranie pary jest nie lada gratką dla fanów.

Paulina Krupin?ska-KarpielPaulina Krupińska z niemowlęciem na rękach. "Najlepszy prezent na święta"

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka kolędują przy choince

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka spędzają święta Bożego Narodzenia na Podhalu. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" zdążyła pochwalić się już rodzinną fotką, jednak to nie koniec niespodzianek dla fanów.

 

W kolejnym poście możemy zobaczyć, a przede wszystkim usłyszeć, jak Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wspólnie śpiewają kolędę. Oczywiście przy akompaniamencie skrzypiec w wykonaniu samego Sebastiana. 

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-BułeckaPaulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka mają nowy pomysł na biznes. W pandemii raczej nie zarobią

Kochani, niech Boża Dziecina dam Wam zdrowie, radość, miłość i niegasnącą nadzieję. Niech się darzy - czytamy pod najnowszym filmikiem.
 

Internauci są pod wrażeniem ich wspólnego wykonania. Nie omieszkali skomplementować ich w komentarzach. 

W Nowym Roku prosimy, wręcz żądamy Waszego występu w DDTVN!
Pięknie! Kolęda... i to doceniam! Bądźcie zdrowi i szczęśliwi.
Piękne wykonanie - piszą pod postem.

Myślicie, że Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka zdecydują się jeszcze na wspólny występ?

Zobacz wideo Paulina Krupińska na nartach