Anita Werner w świątecznym nastroju całuje na czworaka partnera. "Zwyczajnie, domowo, świątecznie"

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk już kolejne święta spędzają wspólnie. A ponieważ tegoroczne świętowanie nie przypomina niczym tych z poprzednich lat, pokazali się w wydaniu całkowicie domowym.

Anita Werner, prowadząca "Fakty" w TVN i "Fakty po Faktach" w TVN24, rzadko pokazuje się z tak prywatnej i domowej strony. Są jednak święta i dziennikarka zrobiła swoim obserwatorom na Instagramie miły prezent. Razem z partnerem Michałem Kołodziejczykiem zapozowała pod choinką.

Zobacz wideo Anita Werner za kierownicą TIR-a! Pochwaliła się nagraniem Wybierz serwis

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska spędza święta na Warmii i pokazała swój dom. Pięknie go udekorowała

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk całują się pod choinką

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk zdecydowali się na dość niestandardową pozę, jeśli chodzi o romantyczne świąteczne ujęcia pod choinką. Normalnie gwiazdy wybierają pozycje bardziej wertykalne, niż horyzontalne - można się dzięki temu pochwalić kreacją, zaprezentować biżuterię lub buty, błysnąć ciążowym brzuszkiem... Dziennikarka i jej partner uznali, że tak stereotypowe podejście jest nie dla nich i pod choinką zaprezentowali się na czworaka, w wydaniu raczej wczesnoporannym. W tle pozostała tylko obowiązkowa choinka.

Zwyczajnie, domowo, świątecznie - dopisała Anita Werner do fotografii.
 

Ale już następnego dnia, już w wyjściowych strojach, pokazała, jak prezentowali się na właściwe świętowanie. Nie obyło się bez życzeń:

Po pierwsze zdrowia, po drugie miłości, po trzecie normalności. Także takiej domowej, ciepłej, zwyczajnej. I w Święta, i po Świętach. A do tego jeszcze uśmiechu Wam życzę i małych, prostych radości na co dzień :)

Wtórują im znajomi z mediów: Jerzy Dudek, Grażyna Wolszczak, którzy również składają życzenia i dziennikarskiej parze, i ich obserwatorom na Instagramie.

Anna i Robert Lewandowscy wraz z dziećmiAnna Lewandowska kontynuuje świąteczną tradycję i odtworzyła słynne zdjęcie

A my do tych życzeń się przyłączamy!