Dorota Szelągowska spędza święta na Warmii i pokazała swój dom. Pięknie go udekorowała. Wnętrza wyglądają bardzo klimatycznie

Dorota Szelągowska zdecydowała się wyjechać na święta do swojego domu, który znajduje się na Warmii. Pokazała, jak go przystroiła z tej okazji.

Dorota Szelągowska nigdy nie ukrywała, że ma dwa domy. Jeden z nich znajduje się w Warszawie, natomiast drugi na Warmii. Jak na specjalistkę od urządzania wnętrz przystało, oba jej domy wyglądają jak z katalogu. Teraz prowadząca programów wnętrzarskich pochwaliła się, jak udekorowała swoje cztery kąty na święta. Nie da się ukryć, że całość prezentuje się bardzo klimatycznie.

dom Doroty SzelągowskiejTak wygląda dom Doroty Szelągowskiej na Warmii. Wnętrza są niepowtarzalne!

Zobacz wideo Dorota Szelągowska wyśmiała internautów "posądzających ją o odwagę i dystans": Ludzie, czy wy powariowaliście?

Polecamy również: Dorota Szelągowska przyznała się do bardzo nietypowego uzależnienia. "Ciężko mi się zatrzymać"

Dorota Szelągowska pochwaliła się świątecznymi dekoracjami

Gwiazda wrzuciła na Instagama kilka zdjęć ze swojego warmińskiego domu. Jest duży, co najmniej dwupiętrowy. Dominuje w nim połączenie cegły z drewnem w naturalnym kolorze, a także elementami bieli. Jest bardzo przytulnie, a teraz dodatkowy klimat wprowadziły świąteczne ozdoby, które pojawiły się na poręczach schodów i nad kominkiem. Oczywiście nie brakuje również pięknie przystrojonej choinki.

Anna i Robert Lewandowscy wraz z dziećmiAnna Lewandowska kontynuuje świąteczną tradycję i odtworzyła słynne zdjęcie

U nas już prawie wszystko gotowe. (...) Dobrze, że przeniosłam kuchnię do przybudówki, bo nie byłoby takiego porządku. Jeszcze. Uwielbiam święta na Warmii - napisała Dorota Szelągowska.
 

Przeczytaj także: Dorota Szelągowska wyśmiała internautów "posądzających ją o odwagę i dystans": Ludzie, czy wy powariowaliście?

W ogóle nas to nie dziwi. W takich wnętrzach z pewnością miło się świętuje. Do tego otoczenie również zachwyca. Dorota Szelągowska może pochwalić się bowiem pięknym i dużym ogrodem.

Sami zobaczcie: Dorota Szelągowska pokazała swój drugi dom na Warmii. Uwagę zwraca oryginalna huśtawka

Więcej o: