Żona Mateusza Damięckiego urodziła drugie dziecko! Aktor zdradził płeć i imię. "U nas wszystko do góry nogami"

Mateusz Damięcki powitał na świecie drugie dziecko! Tegoroczne święta jego rodzina obchodzi już w nowym składzie.

Mateusz Damięcki po raz drugi został ojcem! Aktor i jego żona ukrywali informację o ciąży aż do momentu rozwiązania. Teraz Mateusz zdradził płeć i imię maleństwa, a także pokazał urocze rodzinne zdjęcie.

Mateusz DamięckiRodzinna fotografia Mateusza Damięckiego. Aktor zajada się pączkami w towarzystwie żony i synka

Zobacz wideo Mateusz Damięcki z dziecięcym wózkiem na plaży. Musiał się napocić

Zobacz także: Żona Mateusza Damięckiego odpowiada hejterom. "Jeśli ktoś uważa, że nie jestem atrakcyjna, niech tak będzie"

Mateusz Damięcki powitał na świecie drugie dziecko

Aktor zaskoczył fanów radosną informacją. Na Instagram wrzucił kilka zdjęć. Pierwsze z nich przedstawia jego samego oraz jego żonę, pozujących na tle choinki. Dopiero drugie wywołuje emocje - widzimy na nim malutką dłoń niemowlaka. Opis zdradza już wszystko - rodzina Mateusza Damięckiego powiększyła się! Żona aktora urodziła drugie dziecko - synka Ignasia. Para ma już niemal trzyletniego syna Franciszka.

Bądźcie zdrowi. U nas wszystko do góry nogami. Ale cała rodzina już w domu. I to najważniejsze. Życzymy Wam wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze, Mateusz, Paula, Franek i Ignaś - napisał Mateusz Damięcki.
 

Polecamy również: Mateusz Damięcki zabrał głos po hejcie na jego ukochaną. Podziękował za wsparcie. "Żona nadal mi się podoba"

Oczywiście pod zdjęciem pojawiła się lawina komentarzy i gratulacji. 

Gratulacje! Pięknego czasu w gronie rodzinnym!
Gratulacje! I dużo szczęścia! - piszą fani.

My oczywiście także przyłączamy się do nich!

Przeczytajcie także: Mateusz Damięcki nie doczekał się przeprosin od Jarosława Kaczyńskiego. Aktor zdradza, co zamierza zrobić

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska, choreografka i instruktorka baletu, są małżeństwem od 2018 roku. Mają niemal trzyletniego synka Franciszka Mateusza. Teraz ich rodzina powiększyła się o Ignasia.

Więcej o: