Donald i Melania Trumpowie wyruszają na święta. Wybrali nietypowy środek lokomocji

Donald i Melania Trumpowie zostali przyłapani podczas wyjazdu na święta. Para wybrała dość nietypowy środek lokomacji. Do Białego Domu przylecą... helikopterem.

Donald i Melania Trumpowie lada moment będą musieli opuścić Biały Dom. Prezydent USA przegrał tegoroczne wybory z Joe Bidenem. Mimo że "życzliwi" spekulowali, że po porażce i braku reelekcji żona Donalda, Melania, wniesie pozew o rozwód - nic bardziej mylnego. Wszystko wskazuje na to, że w życiu prywatnym układa im się lepiej, niż kiedykolwiek.

CZYTAJ TEŻ: Donald i Melania Trump spędzają ostatnie święta w Białym Domu. Zaprezentowali się w niemal identycznych strojach

Donald i Melania Trumpowie spędzą święta w Białym Domu

Biały Dom został odpowiednio ozdobiony na święta. W pracach nad świątecznym klimatem Melanii Trump pomagali wolontariusze, a całość przygotowań była relacjonowana w mediach społecznościowych. We wnętrzu królują świerkowe gałązki przyozdobione czerwonymi dodatkami i mnóstwem światełek. Wszystko wygląda bajkowo. 

Teraz Donald i Melania zostali przyłapani przez paparazzi na Florydzie. Para w ostatnich dniach odpoczywała i relaksowała się w słonecznym Palm Beach. Z wakacji, prosto do Białego Domu, zabrał ich helikopter, gdzie po raz ostatni spędzą święta. 

Trudno oprzeć się wrażeniu, że relacje małżonków są wyjątkowe ciepłe. Uśmiechnięci Trumpowie w eleganckich stylizacji podążali zieloną polaną, trzymając się za ręce i ochoczo pozując do zdjęć. Oboje postawili na klasyczną czerń: Melania wybrała długie kozaki za kolano, które zestawiła z płaszczem wiązanym w talii. Donald również założył czarny garnitur, który zwieńczył płaszczem w tym samym kolorze, a dla ożywienia stylizacji zawiązał czerwony krawat. 

Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii. Szczęśliwa rodzina?

ZOBACZ TEŻ: Melania Trump po raz ostatni przystroiła Biały Dom na święta. Jest jak z bajki. Internauci jednak zarzucili jej hipokryzję 

Więcej o: