"The Voice of Poland". Uczestniczka chora na zanik mięśni bała się zajść w ciążę. Urodziła zdrowego syna

Paulina i Bartek Gruszeccy dali się poznać widzom jako śpiewająca para z dziesiątej edycji programu "The Voice of Poland". Wokalistka cierpi na rdzeniowy zanik mięśni, więc bardzo obawiała się ciąży. Na szczęście urodziła już zdrowego chłopca!

Paulina i Bartek Gruszeccy dali się poznać jako pierwszy duet w dziesiątej edycji programu "The Voice of Poland" . Co więcej, jest to duet małżeński, który właśnie doczekał się swojego pierwszego dziecka. Przypomnijmy, że para dotarła też do finału pierwszej edycji show "Śpiewajmy Razem All Together Now".

Zobacz wideo Magda Bereda nie dostała się do The Voice of Poland? Odpowiedź w najnowszym odcinku "Plotkersów"

Paulina Gruszecka od lat choruje na rdzeniowy zanik mięśni i zmaga się z ogromnymi problemami z poruszaniem. Od piętnastu lat towarzyszy jej przyjaciel i partner życiowy, Bartek. Para od długiego czasu marzyła o dziecku, jednak choroba wokalistki ciągle stawała na przeszkodzie. Paulina nie kryła, że obawiała się ryzyka i reakcji organizmu na zajście w ciążę. Okazało się jednak, że obawy nie były potrzebne.

"The Voice of Poland". Paulina i Bartek Gruszeccy zostali rodzicami

Choć zakochani nie spodziewali się, że mogą zostać rodzicami, udało im się doczekać się dziecka. Jak przyznał Bartek, ciąża przebiegła bez komplikacji. Co więcej, w międzyczasie świeżo upieczeni rodzice nagrali płytę z kołysankami dla dzieci.

W życiu nam nawet przez myśl nie przeszło, że ja mogę być w ciąży. Jak się dowiedzieliśmy, byliśmy w lekkim szoku i nie byliśmy pewni, jak nasze życie się zmieni – powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Paulina Gruszecka.

Na szczęście marzenie Pauliny niedawno się spełniło, a synek pary urodził się zdrowy i szczęśliwy.

Staś jest zdrowy, jest książkowym bobasem. Pięknie się rozwija, jest cudowny - wyznała dumna mama małego Stasia.

Redakcja Plotka serdecznie gratuluje parze i życzy powiększonej rodzinie dużo radości.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.