Małgorzata Rozenek zdradziła drugie imię Henryka. Przy okazji podsumowała rok na Instagramie. "Dzidziuś zgarnął wszystko"

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie najpopularniejsze zdjęcia z tego roku. Wszystkie są oczywiście z małym Henrykiem. Celebrytka zdradziła też drugie imię syna.

Cztery lata temu Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wzięli ślub. Od tamtej pory para tworzy szczęśliwą rodzinę i chętnie pokazuje się razem w mediach. W 2018 roku miała nawet własny program "Iron Majdan". W reality show na antenie TVN Majdanowie wyruszyli w podróż dookoła świata, podczas której wykonywali przydzielone im zadania. Program testował ich wytrzymałość, odwagę oraz spryt, a także pokazał, że małżeństwo doskonale się dogaduje i umie współpracować.

Małgorzata Rozenek-Majdan ujawniła drugie imię Henryka

10 czerwca urodził się syn Majdanów - Henryk. Od pierwszych dni życia chłopca, rodzice chętnie publikują jego zdjęcia w mediach społecznościowych. Teraz z powodu kończącego się roku, celebrytka podzieliła się na Instagramie zdjęciem z serii #bestnine, czyli składanką dziewięciu najpopularniejszych zdjęć z jej konta. Jak się okazało, każde zdjęcie w tym kolażu, to zdjęcie z synem Henrykiem lub zdjęcie w ciąży. W opisie pod kolażem Małgosia zdradziła drugie imię dziecka. Brzmi ono Jan. 

#bestnine2020 Henryk Jan #dzidziuśmajdana zgarnął wszystko - napisała Rozenek
 

Internauci komentujący zdjęcie celebrytki są zachwyceni, zarówno urokiem chłopca, jak i jego drugim imieniem.

Przepiękna mama, cudowne dzieciątko , super tata. Bajkowe zdjęcia
Henio jest słodaskiem
Pani Małgosiu, mój dzidziuś tez skradł całe moje #bestnine także chyba mają to po prostu w zwyczaju - pisali fani Rozenek.

A wam jak się podoba drugie imię Henia?

Zobacz wideo Małgorzaty Rozenek tłumaczy się z nowej reklamy

ZOBACZ TEŻ: Quebonafide i Michał Wiśniewski razem w teledysku! "Piję wódkę i słucham Ich Troje". To się dzieje naprawdę

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.