Edyta Pazura topless i ze skrzydłami niczym z pokazu Victoria's Secret. Fani zachwyceni. "Wyjątkowy anioł"

Edyta Pazura pochwaliła się efektami pięknej sesji zdjęciowej. Żona Cezarego Pazury pozuje topless, a jej plecy zdobią sztuczne skrzydła. Fani są jednogłośni: Coś wspaniałego.

Edyta Pazura już jakiś czas temu na Instagramie chwaliła się, że będzie brała udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Wówczas na InstaStories opublikowała zakulisowe fotografie z planu zdjęciowego (znajdziecie je w naszej galerii). Teraz jednak możemy podziwiać ostateczne efekty tego przedsięwzięcia. 

Zobacz wideo Edyta Pazura opowiedziała o dziennym planerze. W ten sposób uczy dzieci odpowiedzialności

Edyta Pazura toples i w anielskich skrzydłach

Edyta Pazura spełnia się w roli blogerki, menadżerki Cezarego Pazury i pełnoetatowej mamy. Teraz okazuje się, że 32-latka z powodzeniem mogłaby spróbować kariery w modelingu. Ostatnie zdjęcie, które znalazło się na jej Instagramie, a które wykonała uzdolniona fotografka Helena Ludkiewicz, jest na to najlepszym dowodem. Mowa o czarnobiałej fotografii, na której Pazura pozuje topless, a na jej plecach znajdują się anielskie skrzydła. Stylistyka zdjęcia przypomina nieco kampanie Victoria's Secret. Tylko, że zamiast w bieliźnie blogerka prezentuje się w... dresach. Te ani trochę nie odejmują jej wdzięku. 

Pazura opatrzyła zdjęcie krótkim wpisem: 

Byłam przekonana, że anioły nie marzną.. - śmiała się. 
 

Edyta Pazura bez biustonosza. Fani komentują 

Romantyczna fotografia niezwykle spodobała się obserwatorom Edyty Pazury. Post blogerki polubiło tysiące internautów. Nie zabrakło też komentarzy z komplementami:

Wyjątkowy anioł.
Piękne zdjęcie. 
Piękna kobieta  - chwalili. 

I faktycznie, zdjęcie jest odważne i nie brak mu dobrego smaku. Wydaje się, że kadr to część większego projektu, który już niebawem ujrzy światło dzienne. Pazura opatrzyła podobne zdjęcie z anielskimi skrzydłami w roli głównej hasztagiem #skyandsoul #commingsoon. Prawdopodobnie chodzi o nową markę oferującą kobiece dresy i ubrania dziecięce, o której żona aktora wspominała już wcześniej w swoich social mediach. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.