Agnieszka Sienkiewicz chwali się choinką i nietypową szopką bożonarodzeniową. "Uboga, bo z kartonów"

Agnieszka Sienkiewicz jest gotowa na święta. W jej domu pojawiła się choinka z ręcznie robionymi łańcuchami i niebanalna szopka.

Agnieszka Sienkiewicz cieszy się z przystrojonego drzewka bożonarodzeniowego, które stanęło w jej salonie. Aktorka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem choinki i przy okazji pokazała szopkę, która również pojawiła się obok ozdoby. Trzeba przyznać, ta jest nietypowa. 

Agnieszka SienkiewiczAgnieszka Sienkiewicz w bikini na plaży. "Oczekiwania kontra rzeczywistość"

Agnieszka Sienkiewicz ozdobiła dom na święta

Przed świętami na Instagramie roi się od zdjęć choinek, świątecznych wieńców, bombek czy fotografii z kuchni. Celebryci wszak chętnie pokazują, jak w ich domach będzie w tym roku wyglądało celebrowanie Bożego Narodzenia. Do grona gwiazd, które pochwaliły się samodzielnie przystrojonymi choinkami, zalicza się też Agnieszka Sienkiewicz. Drzewko aktorki "Przyjaciółek" jest gęste, bujne i zajmuje sporą część jej salonu. Uwagę przyciągają ręcznie robione, papierowe łańcuchy oraz wymyślne bombki. To co jednak zdecydowanie rzuca się w oczy, to stojąca obok świerku szopka bożonarodzeniowa. Ta wykonana jest z... kartonów, a zamiast figur zwierząt pojawiły się urocze pluszaki. 

U nas w tym roku i choinka, i stajenka... Dość uboga, bo z kartonów,  więc wszystko się zgadza - śmiała się pod zdjęciem aktorka. 
 

Mariah CareyMariah Carey doczekała się podobizny w postaci bombki choinkowej. Nie jest zachwycona

Fani komentują

Fotografia niezwykle spodobała się internautom. Fani Sienkiewicz nie kryli zachwytu.

Urocza stajenka. 
Ekstra. I ten łańcuch na choince!
I dzieciątko jest kobietą. 
Zwyczajnie, naturalnie, prawdziwie... po prostu idealnie - pisali w komentarzach. 

My też przyznajemy, że aktorka podeszła do sprawy ozdób świątecznych kreatywnie i opłaciło się. 

ZOBACZ TEŻ: Choinka w listopadzie i spotkania ze znanymi przyjaciółmi. Tak wyglądają tegoroczne święta Anny i Roberta Lewandowskich

Więcej o: