Sebastian Wątroba z "W11 - Wydział Śledczy" jest dziś ojcem trójki dzieci. W sieci pokazuje sporo zdjęć. Trudno go rozpoznać

Pamiętacie starszego aspiranta Sebastiana Wątrobę? Zajrzeliśmy na jego instagramowy profil.

Seriale paradokumentalne od dłuższego czasu cieszą się ogromną popularnością. Zanim jednak ramówki zalały do złudzenia przypominające siebie formaty, prym wiodły produkcje kryminalne i sądownicze. Prawdziwym hitem był swego czasu serial "W11 – Wydział Śledczy", w którym widzowie śledzili pracę trzech par komisarzy. Warto tu dodać, że nie byli to aktorzy, a prawdziwi policjanci. Szczególnie dużą sympatią cieszył się starszy aspirant Sebastian Wątroba.

Jak dziś wygląda Sebastian Wątroba z "W11 – Wydział Śledczy"?

Ostatnia, osiemnasta (!) seria "W11 – Wydział Śledczy" została wyemitowana w marcu 2014 roku. Nie był to jednak koniec przygody Sebastiana Wątroby z telewizją. W późniejszych latach zagrał w serialach "Sprawiedliwi. Wydział kryminalny" oraz "Ślad". Zadebiutował także na dużym ekranie w filmie historycznym "Dywizjon 303. Historia prawdziwa", a w przyszłym roku wystąpi między innymi u boku Michała Koterskiego i Cezarego Żaka w produkcji "Krime Story. Love Story".

Sebastian Wątroba regularnie udziela się w mediach społecznościowych. Jego instagramowy profil śledzi nieco ponad dwa tysiące internautów. W sieci były gwiazdor "W11" pokazuje kulisy życia zawodowego i prywatnego. Niedawno podzielił się na przykład przepisem na udaną imprezę dla dzieci. Jak przypuszczamy, skorzystał ze swego ojcowskiego doświadczenia.

Przepis na udaną imprezkę: dużo soku pomarańczowego, torcik, popcorn, ciacha, cuksy i muzyka np. Viki Gabor. Jest moc!
 

10 lat temu Sebastian Wątroba przeszedł na policyjną emeryturę. Obecnie jest w trzecim związku małżeńskim. Ma trójkę dzieci: synów Krzysztofa i Antoniego oraz córkę Amelię. Bardzo się zmienił?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.