Małgorzata Lewińska grała w serialu "Sąsiedzi". Co u niej słychać? Ma piękną córkę, która podbija muzyczną scenę

Małgorzata Lewińska ma na swoim koncie wiele ról, ale wielu widzom zapadła w pamięć po roli Patrycji Cwał-Wiśniewskiej w serialach "Lokatorzy" i "Sąsiedzi". Zobaczcie, co słychać u aktorki.

Małgorzata Lewińska zyskała popularność dzięki roli Patrycji Cwał-Wiśniewskiej, występując u boku Michała Milowicza w serialach "Lokatorzy" i "Sąsiedzi". Od dawna aktorka nie pojawiała się na imprezach branżowych, ale jest aktywna zawodowo.

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Co słychać u Małgorzaty Lewińskiej?

Ostatnio mogliśmy zobaczyć ją w takich produkcjach jak: "Futro z misia", "Miłość i miłosierdzie" czy "Czyściec". Spełnia się też w roli lektorki i gra na deskach warszawskiego Teatru SKENE. Aktorka jest też aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie publikuje prywatne zdjęcia, natomiast na Facebooku stara się komentować aktualną sytuację w kraju. Jakiś czas temu pochwaliła się nawet, że studiowała razem z Agatą Kuleszą, Małgorzatą Kożuchowską i fantastycznymi aktorami. 

 

Maciej KowalewskiPamiętacie Franka z "Lokatorów"? Córka Kowalewskiego jest aktorką i zagrała w serialu TVN-u!

Córka Małgorzaty Lewińskiej podbija scenę

Małgorzata Lewińska ma czworo dzieci. Jej najstarsza córka Anastazja jest owocem małżeństwa aktorki z Krzysztofem Feusettem. Po rozwodzie Lewińska związała się Bartoszem Mireckim, z którym doczekała się trojga pociech - Heleny oraz bliźniaków Antoniego i Franciszka.

Jedna z córek Lewińskiej postanowiła pójść w ślady znanej mamy i zrobić karierę w show-biznesie. Mowa o 21-letniej Helenie, która jest absolwentką szkoły muzycznej pierwszego stopnia i gra na wiolonczeli, gitarze akustycznej oraz fortepianie. Dziewczyna mając 18 lat, wyjechała do Londynu, by tam rozwijać swoje muzyczne pasje i kształcić się w tym kierunku. Ciężka praca, upór i talent zrobiły swoje - Helena jesienią tego roku wydała swój debiutancki singiel "Jedną nogą".

Agnieszka Michalska, 'Lokatorzy'Agnieszka Michalska po latach wróciła na salony i wygląda lepiej niż kiedykolwiek

Helena Mirecka w "Dzień Dobry TVN"

Młodziutka wokalistka 17 września pojawiła się w studiu "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała o swoim singlu. W rozmowie z Ewą Drzyzgą i Agnieszką Woźniak-Starak przyznała, że singel "Jedną nogą" stworzony jest w klimacie folku i popu.

To jest piosenka, która napisałam jakiś czas temu. To był tylko pomysł, ale kiedy było wiadomo, że będę coś wydawać z wytwórnią, to wtedy dopisałam tę piosenkę - mówiła.
 

Mirecka po wywiadzie pojawiła się na scenie "DDTVN" i wykonała swój utwór. W listopadzie piosenkarka pochwaliła się z kolei nowym singlem "Na opał". Myślicie, że ten będzie hitem?