Marina przystraja dom na święta i chwali się nietypowymi bombkami. Jest na bogato

Marina pochwaliła się, jak samodzielnie przystroiła na święta swoj apartament. W tym roku piosenkarka stawia na rodzinne święta w domowym zaciszu.

Zeszłoroczne święta Bożego Narodzenia Marina, Wojtek Szczęsny i mały Liam spędzili na nartach we Francji, a później we Włoszech. W tym roku piosenkarka postanowiła zrezygnować z zimowych szaleństw i święta spędzi z rodziną w domu. Z tej okazji przystroiła swój apartament. Nie zabrakło pięknych wieńców, figurek i nietypowych bombek. 

Zobacz wideo Marina pokazała, jak Liam gra z Wojtkiem Szczęsnym w piłkę

MarinaMarina pokazuje nowy dom i chwali się windą. "Mam nadzieję, że ta winda nikogo nie zabolała"

Marina przystraja dom na święta. Jest klimat?

Marina wpadła w wir przedświątecznych przygotowań. Na InstaStories zrelacjonowała, jak ozdobiła dom na święta. Celebrytka podkreśliła, że wszystko ustawiła sama. 

Mąż w pracy, a ja dalej przystrajam - mówiła. 

I tak pokazała salon, gdzie obok telewizora znalazła się duża święcąca ozdoba w kształcie gwiazdy. Na kominku pojawiły się natomiast urocze figurki przedstawiające świętego Mikołaja i jego zaprzęg oraz wieniec. Wokalistka postawiła też na nietypowe bombki. W tym roku na jej choince zawisną szklane ozdoby nawiązujące do piłki nożnej oraz imitujące mikrofon czy instrumenty muzyczne. To jednak nie koniec. Ozdobiony w świąteczne światełka został też domek dziecięcy małego Liama, który stoi w ogrodzie Szczęsnych. 

Marina Łuczeko-Szczęsna, Wojciech SzczęsnyMarina chwali się zdolnościami komunikacyjnymi 2-letniego syna Liama

Ostatecznie Marina zrobiła ankietę, w której pytała fanów, jak podobają im się efekty jej prac. Internauci mogli wybrać spośród dwóch odpowiedzi: kozak vs profeska. Myślicie, że jest klimatycznie, a Marina mogłaby spełniać się w roli dekoratorki wnętrz? 

ZOBACZ TEŻ: Gwiazdy zostały w domach, a przy okazji nas do nich wpuściły. Rodowicz pokazała złote krany w łazience, a Lewandowscy biały salon

Więcej o: