Tamara Arciuch pokazała, jak jej dzieci ubierają choinkę. Ale wyrosły! Uwagę zwracają też rodzinne zdjęcia na ścianach

Tamara Arciuch pochwaliła się na Instagramie uroczymi zdjęciami, na których widać, jak jej pociechy przystrajają dom na nadchodzące święta. Fani są zachwyceni.

Tamara Arciuch nie jest zbyt aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie aktorki nie znajdziemy wielu zdjęć, a już zwłaszcza takich, na których chwali się swoim życiem prywatnym i chwilami spędzonymi z bliskimi. Teraz Arciuch postanowiła nieco to zmienić i opublikowała zdjęcia, na których widać, jak jej dzieci ubierają choinkę. Trzeba przyznać, że te kadry są niezwykle urocze. 

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Tamara Arciuch z dziećmi 

Tamara Arciuch ma troje dzieci. Owocem jej małżeństwa z aktorem Bernardem Szycem jest 21-letni Maksymilian. Aktorka z drugim mężem, Bartłomiejem Kasprzykowskim, wychowuje również 11-letniego Michała i czteroletnią Nadię. To właśnie zdjęciami młodszych pociech pochwaliła się na Instagramie (aktorka nie pokazała jednak ich twarzy, dbając w ten sposób o prywatność latorośli). Na fotografiach widać, jak nastolatek i jego młodsza siostra przystrajają świąteczne drzewko. To, co od razu rzuca się w oczy, to fryzury Michała i Nadii - oboje cieszą się czuprynami z kapitalnymi lokami. 

Nie ukrywamy, że uwagę przyciąga też drugi plan zdjęcia. Widać na nim, jak urządzony jest salon Arciuch i Kasprzykowskiego. Wnętrze jest przytulne - nie brak tu drewnianych akcentów, pięknego kominka i rodzinnych fotografii na ścianach. 

 

Fani komentują

Pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani aktorki zachwycali się kadrami i nie kryli zdziwienia, że pociechy Arciuch są już tak duże. 

Cudny widok. 
Jakie piękne loki - chwalili fryzury dzieci. 

Myślicie, że aktorka teraz będzie częściej pokazywała takie rodzinne obrazki? Mamy nadzieję. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.