Magda Gessler nie gotuje w Boże Narodzenie. Wyręczają ją dzieci. "To my z Larą rządzimy w kuchni"

Boże Narodzenie już lada dzień. Jak wyglądają święta u Magdy Gessler?

Już za kilka dni Boże Narodzenie. Tegoroczne święta będą różnić się od poprzednich. To, co się jednak nie zmienia, to oczywiście menu. Tradycyjne potrawy zagoszczą na stołach w polskich domach, również u Magdy Gessler. Co ciekawe, popularna restauratorka nie gotuje w wigilię. Wyręczają ją wtedy dzieci: Lara Gessler i Tadeusz Muller.

Zobacz wideo Lara Gessler: Moja mama jest jak narkotyk, może uzależniać i fascynować. Trzeba rozważnie korzystać z jej rad, żeby całkowicie nie odlecieć

Magda Gessler ma wsparcie przy świątecznym gotowaniu

Magda Gessler już od paru ładnych lat jest jedną z naczelnych gwiazd TVN, a tym samym ikoną programów kulinarnych. Oczywiste więc było dla widzów, że to właśnie ona dba o to, żeby na stole w święta Bożego Narodzenia nie zabrakło tradycyjnych potraw i przekąsek. Jak jest naprawdę? Gessler nie gotuje już w wigilię. Wygadał się jej syn Tadeusz w rozmowie z "Faktem".

Dbamy, żeby już 24 grudnia mogła sobie odpocząć. Ona kocha święta, ale przygotowuje potrawy wcześniej, oczywiście barszcz wigilijny bez mięsa jest jej popisowym daniem. A w same święta to my z Larą rządzimy w kuchni - zdradził.

Tadeusz Muller opowiedział przy okazji o tym, jak wyglądają święta w rodzinie Gesslerów. Jest multikulturowo i to nie tylko na talerzu. Rodzina wręcza sobie prezenty nie w wigilię, a dopiero 6 stycznia. Skora mowa o świątecznych podarunkach, to Magda Gessler okazuje się być osobą mało wybredną.

Mama cieszy się z każdego prezentu, to nie jest tak, że jej kupuje się brylanty. Ostatnio zachwyciła się, jak kupiłem jej skarpety świąteczne - dodał Muller.

Chcielibyście znaleźć pod choinką skarpety? W jednym z ostatnich wywiadów mentorka Irena z programu "Projekt Lady" zawyrokowała, że taki prezent to faux pas.

Tegoroczne święta u Gesslerów będą wyglądać jednak jeszcze inaczej. Obecnie Magda Gessler wraz z Larą, jej mężem i córką poleciała na Fuerteventurę. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.