"Rolnik szuka żony". Paweł zdradził, jak nazywa Martę. Czule przekształcił jej imię

Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony" prowadzi kanał na YouTube. Ostatnio odpowiedział na pytania fanów, dzięki którym dowiedzieliśmy się, jak mówi do Marty.

Niedawno zakończyła się kolejna edycja uwielbianego przez Polaków programu o poszukiwaniach miłości. Siódmy sezon "Rolnika szukającego żony" okazał się szczęśliwy dla Pawła i Marty. Między nimi zaiskrzyło, a po zakończeniu emisji odcinków dalej snują wspólne plany na przyszłość. Obserwatorzy nadal bacznie śledzą ich losy i z niecierpliwością czekają na ciekawostki z ich codziennego życia. Ostatnio Paweł zdradził, jak czule nazywa Martę. 

Zobacz wideo Mateusz z "Rolnik szuka żony" zapuścił wąs i śpiewa do suszarki

ZOBACZ TAKŻE: Marta z "Rolnik szuka żony" pokazała córeczkę. Dziewczynka pozuje z Pawłem i krowami. "Ta mała pani to cały mój świat"

"Rolnik szuka żony" Paweł zdradził, jak mówi do Marty

Paweł Bodzianny i Marta Paszkin bardzo aktywnie prowadzą media społecznościowe. Co więcej, rolnik od niedawna nagrywa także filmiki i publikuje je na swoim kanale na YouTubie. Zdradza tam kulisy codziennego życia na gospodarstwie. W ostatnim opublikowanym wideo postanowił odpowiedzieć na pytania fanów. Przez cały czas towarzyszyła mu Marta i już na samym początku mogliśmy usłyszeć, jak czule rolnik się do niej zwraca. 

Martka - powiedział, gdy Marta bała się wyjść do krów Basiek, które hoduje rolnik. 

Ponadto Paweł zdradził, że jest na etapie budowy domu, a w przyszłości zamierza postawić jeszcze jeden. Wszystkie plany wydają się być bardzo poważne i mają na uwadze ukochaną. 

Jak widać, "rolnikowej" parze układa się wręcz idealnie, o czym świadczy chociażby poniższe nagranie.

Obejrzyjcie całość:

 

Julia WieniawaKuchnia Julii Wieniawy jest już prawie gotowa. Celebrytka uczciła kolejny etap wykańczania

ZOBACZ TAKŻE: "Rolnik szuka żony". Marta dodała zdjęcie z "przystojnym brunetem". Fan: Paweł nie będzie zazdrosny?

Więcej o: