"Rolnik szuka żony". Diana świętuje zdjęciem zakończenie prac na polu. Internauta: Mega mi zaimponowałaś tą pracą

Diana z 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" wyznała niedawno, że ciężko pracowała przed dwa miesiące. Teraz wstawiła zdjęcie z okazji zakończenia sezonu. Posypały się komplementy.

Niektórzy uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" utrzymują zainteresowanie internautów jeszcze długo po zakończeniu show. Doskonałym przykładem jest Diana, która walczyła w 6. edycji o serce Seweryna. Niestety, podjęła decyzję o opuszczeniu gospodarstwa w momencie, gdy zobaczyła, że rolnik jest bardziej zainteresowany Marleną niż nią.

"Rolnik szuka żony". Diana świętuje zakończenie pracy w Niemczech wymownym zdjęciem

Do Diany przylgnęła łatka kobiety eleganckiej, która niekoniecznie nadaje się do gospodarstwa. Uczestniczka postanowiła niedawno obalić ten mit i dodała na swoim instagramowym profilu wpis, w którym wyznała, że przed ostatnie dwa miesiące ciężko pracowała fizycznie.

Poruszające wyznanie spotkało się z ciepłym odbiorem internautów. Diana przyznała, że były dni, kiedy płakała z przemęczenia, a stopy i dłonie zamarzały jej z zimna. Kobieta na szczęście trudniejszy czas ma już za sobą, co udowodniła najnowszym zdjęcie, jakie wrzuciła do sieci. Na fotografii widzimy Dianę siedzącą z butelką w dłoni na stosie gałęzi, świętującą zakończenie sezonu pracy w Niemczech.

 
Zobacz wideo Mateusz z "Rolnik szuka żony" zapuścił wąs i śpiewa do suszarki

Zdjęcie docenili jej fani, którzy przyznali, że Diana wygląda świetnie. W komentarzach docenili także jej zaangażowanie w ciężką pracę:

Śliczna jesteś.
Kobieta, która żadnej pracy się nie boi.
Ogień! Mega mi zaimponowałaś tą pracą! Po prostu urosłaś.
Najpiękniejsza.

Trzeba przyznać, że była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" naprawdę promienieje. A Wam podoba się jej zdjęcie w otoczeniu rolniczych maszyn?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.