Eliza Trybała i jej "głowa gotowa na święta". Była uczestniczka "Warsaw Shore" zaszalała z kolorem. "Mega super, inaczej, odważnie"

Eliza Trybała pierwszy raz zdecydowała się na tak wielką metamorfozę. W takiej fryzurze moglibyśmy jej nie poznać na ulicy.

Co prawda Eliza wystąpiła tylko w jednym, pierwszym sezonie "Warsaw Shore" (od premiery programu mija w tym roku 7 lat), ale i tak pozostaje jedną z najpopularniejszych uczestniczek formatu. Nie bez znaczenia jest tu pewnie fakt, że związała się z poznanym w show Pawłem "Trybsonem" Trybałą. Para doczekała się dwóch córek. Eliza jest więc dziś nie tylko żoną, ale też pełnoetatową mamą. Imprezy poszły w zapomnienie i teraz to Instagram jest jej naturalnym środowiskiem.

Zobacz wideo Eliza Trybała była z mężem na weselu

Eliza Trybała ma nową, odważną fryzurę

Instagramowy profil Elizy Trybały śledzi już prawie 300 tysięcy osób. Tam celebrytka pokazuje kulisy życia rodzinnego. Nie brakuje wspólnych zdjęć z mężem oraz ich córkami. Pasją Elizki jest kosmetologia. Trybała może pochwalić się sporą wiedzą na ten temat, udokumentowaną kilkoma certyfikatami. Tym razem postanowiła jednak zaszaleć nie z makijażem, a z fryzurą. Na najnowszym zdjęciu widzimy, że zdecydowała się na czerwone doczepy.

 
Siemanko, wariaty! Moja głowa juz? gotowa na s?wie?ta. A Wy? Dzisiaj nieszcze?sne pakowanie i do rodzinki - czytamy w opisie.

Cóż, trzeba przyznać, że to dość odważna metamorfoza. Czerwony kolor rzeczywiście może budzić świąteczne skojarzenia, ale chyba jeszcze nie widzieliśmy, żeby ktoś podszedł do tego aż tak dosłownie. Obserwatorzy Elizki są za to zachwyceni jej nową fryzurą, o czym pośpiesznie dali znać w komentarzach.

O Pani Kochana, toż to szaleństwo. Mega, super, inaczej, odważnie! Podoba mi się!
Ale sztos!
Wow, świetnia - piszą.

Wy też jesteście na tak?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.