Księżna Camilla pochwaliła się bogato przystrojoną choinką. Udekorowała ją razem z dziećmi z hospicjum przez wideo rozmowę

Tegoroczne święta zdecydowanie różnią się od tych, które znamy. Przekonała się o tym księżna Camilla, która w tym roku za pomocą wideo rozmowy wsparła dzieci z hospicjum. Mali pacjenci pomogli także ubrać choinkę.

Brytyjska rodzina królewska już przygotowuje się do tegorocznych świąt Bożego Narodzenia. Ostatnio na oficjalnym profilu instagramowym księżnej Camilli i księcia Karola ukazało się krótkie wideo, na którym widzieliśmy choinkę książęcej pary w Clarence House. Bombki wieszał gwardzista.

Zobacz wideo Książę Karol i Camilla biją brawo dla pracowników służby zdrowia walczących z koronawirusem

Camilla dekorowała choinkę

Żona księcia Karola przez epidemię koronawirusa musiała nieco zmienić bożonarodzeniową tradycję. W każde święta Camilla gościła w hospicjum dziecięcym Helen and Douglas House i rozdawała prezenty dzieciom. Niestety w tym roku nie mogła zjawić się osobiście, więc postanowiła połączyć się z pracownikami i pacjentami za pomocą wideo rozmowy.

Dzieci podczas rozmowy z Camillą ustaliły, jak ma wyglądać tegoroczna choinka w posiadłości księżnej. Żona księcia Karola po usłyszeniu "wymagań" dzieci, przekazała je gwardziście, który sam ubierał choinkę.

 

Następnie zdradziła, jak będzie spędzać tegoroczne święta. W końcu te będą się znacznie różnić od tych tradycyjnych.

Cóż to trudna sprawa. Obostrzenia zmieniają się z dnia na dzień. Mieliśmy nadzieję, że gdzieś wyjedziemy, ale potem nasze plany uległy zmianie. Zapewne, że będziemy po prostu w domu i zobaczymy, z kim będziemy się mogli zobaczyć. Te święta będą się różnić od innych - powiedziała księżna.

Ponadto dzieci z hospicjum mogły cieszyć się prezentami prosto z brytyjskiego Pałacu. Księżna Camilla podarowała im zabawkowego pieska corgie, ołówek z koroną, różne naklejki i dekoracje choinkowe. Prezenty rozwozili gwardziści rodziny królewskiej, którzy przekazali paczki, stosując się do obowiązujących wytycznych. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.