Emily Ratajkowski przyłapana na plaży. Dumnie prezentowała ciążowe krągłości. Piękna!

Paparazzi przyłapali ciężarną Emily Ratajkowski, gdy ta opalała się na plaży. Modelka chętnie pokazywała ciążowe krągłości.

Ciąża Emily Ratajkowski zaskoczyła jej fanów, bo modelka poinformowała o niej w bardzo nietypowy sposób. 29-latka wszystko bardzo skrupulatnie sobie zaplanowała, bowiem swoją małą tajemnicę zdradziła dopiero na łamach amerykańskiego "Vogue'a". Od ukazania się magazynu, Emily nie chowa już ciążowego brzuszka, wręcz przeciwnie. Coraz chętniej go pokazuje. Nic więc dziwnego, że ciekawscy paparazzi nie opuszczają jej na krok. Tym razem przyłapali ją na plaży.

Alicja Bachleda-CuruśAlicja Bachleda-Curuś w obłędnej sesji zdjęciowej, która trwała tylko 10 minut. "O mamusiu. Jaka ty jesteś piękna"

Zobacz wideo One niedawno urodziły. Które celebrytki ostatnio zostały mamami?

ZOBACZ TAKŻE: Ciężarna Emily Ratajkowski pozuje nago w swojej łazience. Internauci zauroczeni: Królowa!

Ciężarna Emily Ratajkowki wypoczywa na plaży

Gwiazda czekała do momentu publikacji okładkowego zdjęcia w sieci, aby móc w spokoju cieszyć się z tego niezwykle ważnego czasu w życiu. Chętnie pokazywała ciążowe krągłości i co rusz publikowała zdjęcia w mediach społecznościowych. Na plaży również nie czuła się skrępowana.

Emily RatajkowskiEmily Ratajkowski forum

Trzeba przyznać, że ciąża bardzo służy modelce. W plażowym bikini Inamorata prezentuje się fantastycznie.

Na plaży Emily towarzyszyły przyjaciółki i partner Sebastian Bear-McClard. 

Emily Ratajkowski prywatnie

Emily Ratajkowski od 2018 roku związana jest z aktorem i producentem filmowym Sebastianem Bear-McClardem. Największym zaskoczeniem był ich szybki ślub. Para stanęła na ślubnym kobiercu zaledwie po kilku tygodniach znajomości. Mimo kontrowersji dziś tworzą niezwykle udany i szczęśliwy związek. 

ZOBACZ TAKŻE: Emily Ratajkowski spodziewa się pierwszego dziecka. "Nie poznamy jego płci, dopóki nie skończy 18 lat"