Agnieszka Kaczorowska w świątecznym wydaniu pozuje przy choince. Nie zabrakło też małej Emilki w uroczym przebraniu

Agnieszka Kaczorowska opublikowała świąteczne zdjęcia rodzinne przy choince. Jej córka ma sobie bardzo słodki strój. Wygląda przeuroczo!

Agnieszka Kaczorowska karierę w mediach rozpoczęła wraz z pojawieniem się w serialu "Klan", emitowanym na antenie Telewizji Polskiej. Od 1999 roku Kaczorowska wcielała się w rolę Bożenki, czyli wychowanki domku dziecka, przysposobionej przez Grażynę i zmarłego już Ryszarda. Oprócz kariery aktorskiej, kobieta spełnia się też w tańcu. W 2010 roku została młodzieżową mistrzynią świata w tańcach latynoamerykańskich, a od roku 2014 do roku 2018 była trenerką gwiazd w tanecznym show Polsatu - "Taniec z Gwiazdami". W parze z Krzysztofem Wieszczkiem zdobyła kryształową kulę w finale trzeciej edycji programu.

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak spędza wieczoryNaturalna Agnieszka Kaczorowska czyta w łóżku. Fani patrzą na piżamę. "Niegrudniowa"

Agnieszka Kaczorowska w świątecznym wydaniu z córką i mężem

Agnieszka Kaczorowska jest bardzo rodzinna i chętnie to pokazuje. Na Instagramie tancerki wyjątkowo często goszczą zdjęcia z udziałem męża i córki Emilki. Dziewczynka przyszła na świat w wakacje minionego roku, a od tamtej pory jest oczkiem w głowie swojej popularnej mamy. Aktorka i tancerka w rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że chciałaby powiększyć rodzinę, bo wraz z mężem pochodzą z rodzin wielodzietnych. Jeśli na świecie pojawi się chłopiec, Agnieszka i Maciej nazwą go Stefan.

Tancerka już od listopada raczy internautów zdjęciami w świątecznym klimacie. Zaczęło się od zdjęć w mikołajkowej czapce. Później Kaczorowska opublikowała zdjęcie ogromnej, przystrojonej na złoto i biało choinki. Następnie pokazała się fanom podczas pieczenia świątecznych pierników, aż ostatecznie w niedzielny wieczór podzieliła się zdjęciem rodzinnym przy choince. Na fotce widzimy radosnych rodziców siedzących na podłodze i wystawiających ręce w stronę gnającej do nich córki, ubranej w strój Mikołajki. Dziewczynka ma na sobie czerwoną sukienkę, wysokie, ciepłe skarpetki i czapkę z pomponem. Pod zdjęciem tancerka życzy fanom, aby ich tydzień był spokojny i żeby wszystkie plany zostały dopięte w czasie.

Z naszą Mikołajką na pewno będą to dni szalone! Co nie zmienia faktu, że mam nadzieję - na luzie - napisała.
 

Agnieszka Kaczorowska, Anna LewandowskaLewandowska i Kaczorowska w identycznych świątecznych fartuchach. To z H&M! Cena przyjazna

Internauci są zachwyceni zdjęciem i chwalą je w komentarzach. Szczególnie miłe słowa kierują w stronę uroczej Emilki, ale znalazły się też wpisy doceniające całą rodzinę.

Zobacz wideo Jak Agnieszka Kaczorowska reaguje na "dobre rady" innych mam?
Więcej o: