"Rolnik szuka żony". Marta zmieniła fryzurę - wygląda kompletnie inaczej. Odważna zmiana!

Wybranka Pawła, uczestnika siódmej edycji "Rolnika..." zdecydowała się na ostre cięcie. W nowej fryzurze trudno ją poznać!

Niedawno zakończyła się kolejna edycja uwielbianego przez Polaków programu o poszukiwaniach miłości. Siódmy sezon "Rolnika szukającego żony" okazał się niesamowicie szczęśliwy dla Pawła i Marty. Między parą zaiskrzyło, a po zakończeniu emisji odcinków dalej układają wspólne plany na przyszłość. Widzowie na pewno pamiętają charakterystyczne długie blond włosy Marty. Z InstaStories brata Pawła, dowiadujemy się, że ta fryzura Paszkin należy do przeszłości. Jak teraz wygląda wybranka rolnika?

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Marta dodała zdjęcie z "przystojnym brunetem". Fan: Paweł nie będzie zazdrosny?

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Jakub z 6. edycji rozstał się z partnerką. Wróci do Ani?

Zobacz wideo Mateusz z "Rolnik szuka żony" zapuścił wąs i śpiewa do suszarki

Marta z "Rolnika..." zmieniła fryzurę. Udana metamorfoza?

Tuż przed świętami Marta postanowiła nieco odświeżyć wygląd. A wiadomo, że najszybciej jest zmienić fryzurę. Partnerka Pawła zdecydowała się zrobić grzywkę, która w tym roku wraca do łask.

Marta z 'Rolnika' zmieniła fryzuręMarta z 'Rolnika' zmieniła fryzurę Robert Bodzianny - Instagram @jaba0909

Jak oceniacie zmianę? Z całą pewnością jest zupełnie inaczej. Martę naprawdę trudno na powyższym zdjęciu rozpoznać! Dobrze dobrana grzywka może świetnie wyeksponować nasze atuty i nadać fryzurze lekkości.

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Internauci nazwali Maćka "czereśniowym baronem". On jest zdziwiony

Marta spotkała się z Robertem, a gdzie Paweł?

Zaskakujący może być fakt, że o metamorfozie Marty dowiedzieliśmy się z Instagrama Roberta. Brat rolnika spotkał się z jego wybranką, aby powspominać czasy programu, co sugeruje podpis pod zdjęciem. Najwyraźniej Paweł nie był w stanie dołączyć do bliskich, udostępnił jedynie znajomym pozdrowienia z farmy. Koniec roku dla rolnika okazał się pracowity.

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Bratu Pawła nie wyszło z Natalią, a fanki mają nadzieję, że zgłosi się do nowej edycji. Zabrał głos