Anna Wendzikowska tańczy na rurze jak profesjonalistka. Postępy zaprezentowała na Instagramie. Zrobiła szpagat do góry nogami

Jakiś czas temu Anna Wendzikowska postanowiła na dobre zająć się aktywnością fizyczną. Zamiast siłownianej monotonii wybrała jednak sport dynamiczny i bardzo efektowny. Aktorka zajęła się popularnym ostatnio pole dance.

Anna Wendzikowska poinformowała niedawno na Instagramie, że pokochała pole dance i zamierza rozwijać swoje umiejętności w sporcie, który zyskuje coraz większą popularność. Swoimi zmaganiami regularnie dzieli się z obserwatorami w mediach społecznościowych, a teraz pokazała, jak duże zrobiła postępy. Musimy przyznać, że jesteśmy pod wrażeniem nie tylko skomplikowanych figur, które aktorka wykonuje bezbłędnie, ale też wyrzeźbionej sylwetki, która jest najlepszym dowodem na to, że sport stał się jej pasją.

Zobacz wideo Anna Wendzikowska tańczy na rurze. Nauka pole dance idzie jej coraz lepiej

Ostatnio pisaliśmy o tym, że Ania Wendzikowska zabrała córkę na jeden z treningów, czym podzieliła się w jednej z instagramowej relacji. Tym razem na sali treningowej aktorka pojawiła się sama. Efekty regularnych ćwiczeń widać gołym okiem.

Anna Wendzikowska pokazała efekty ćwiczeń na rurze

Jeszcze do nie dawna pole dance kojarzono wyłącznie z tańcem erotycznym. Obecnie jest to jedna z piękniejszych dyscyplin sportu, która nie należy do łatwych. Ćwiczenia są wymagające i angażują wiele partii mięśni jednocześnie. Godzina tańca na rurze to aż 560 spalonych kalorii. Ponadto pole dance pomaga wydobyć z siebie kobiecość. Nic więc dziwnego, że interesuje się nim coraz więcej osób.

Na instagramowym profilu Ani Wendzikowskiej pojawiły się zdjęcia z ostatniego treningu. Trzeba przyznać, że aktorka jest coraz bardziej wygimnastykowana i doskonale utrzymuje kolejne pozycje na rurze. Użytkownicy Instagrama są zachwyceni zwinnością Anny, co wyrazili w komentarzach.

Aniu, zachwycasz.
Za każdym razem jestem pod większym wrażeniem. Wow
Wow. Dużo ciężkiej pracy, podziw - pisali internauci.

My również jesteśmy pełni podziwu i z niecierpliwością czekamy na kolejne relacje z sali treningowej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.