Zofia Zborowska czeka na przyjazd siostry z córkami. Przygotowała dla nich pokój. Jest skromny, ale urządzony ze smakiem

Zofia Zborowska spędzi święta z siostrą Hanną i jej córkami, które przylatują do Polski na miesiąc. Z tej okazji aktorka przygotowała dla nich pokój w swoim domu.

Zofia Zborowska ma powody do radości. Tegoroczne święta spędzi w dużym rodzinnym gronie. Do Polski przylatują bowiem jej siostra Hanna Zborowska Neves i jej córki Mila i Nina.

Po ponad roku LECIMY do Polski! Kto się jara? - napisała Hanna na Instagramie, wrzucając zdjęcie z lotniska.
 

Hanna Zborowska-NevesHanna Zborowska-Neves to starsza siostra Zosi. Mieszka w Brazylii i pełni tam ważną funkcję

Hanna i jej córki spędzą w Polsce miesiąc i wygląda na to, że w tym czasie będą mieszkać w domu Zosi i jej męża Andrzeja Wrony. Aktorka już przygotowała dla nich pokoje. Jeden z nich, ten przeznaczony dla dziewczynek, pokazała na Instagramie.

Zobacz też: Hanna Zborowska odpowiadała na pytania fanów. Jedno dotyczyło męża. "Gdzie się podziewa?". Jasno dała do zrozumienia

Zofia Zborowska pokazała pokój dla siostrzenic

Aktorka nie ukrywa radości z wizyty Hanny i jej córek. Na dziewczynki czeka już gotowy pokój, w którym znalazło się duże łóżko w formie materaca, stolik z krzesełkami, a przede wszystkim zabawki i urocze grafiki na ścianach, które Zofia specjalnie zawiesiła z okazji przyjazdu siostrzenic. Co ciekawe, w urządzeniu pokoju pomogli jej sąsiedzi. Od jednych pożyczyła stolik z krzesłami, od innych materac i zabawki.

Pokój dziewczynek wygląda tak. Od sąsiadów to pożyczyłam, od innych sąsiadów zabawki i materac - powiedziała Zofia Zborowska, prezentując pokój.

reni jusisReni Jusis żegna ukochanego tatę. Na Instagram wrzuciła jego zdjęcie z małą dziewczynką

Nie da się ukryć, że w takim pokoju Ninie i Mili z pewnością będzie się świetnie mieszkać przez miesiąc. Mimo że wnętrze jest dość skromne, to jednak znajduje się w nim wszystko, co może być dziewczynkom potrzebne. Sami się przekonajcie, oglądając materiał wideo:

Zobacz wideo