Katarzyna Skrzynecka zabrała córkę na wielką scenę. Widać, że Alikia Ilia odziedziczyła talent po mamie

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się, że jej córka wystąpi przed milionową widownią. Dziewczynka pojawi się w piątkowym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". "Z mamusią w pracy nie ma nudy".

Katarzyna Skrzynecka jest niezwykle wszechstronną gwiazdą. Pojawiła się w wielu filmach i serialach, a ważniejsze role odegrała w "Na Wspólnej", "Bulionerach" i "Kopciuszku". Równie często występowała na deskach teatru. W 2009 roku wystartowała nawet w preselekcjach do Eurowizji, ale została zdyskwalifikowana za zbyt wczesne ujawnienie publicznie swojej piosenki.

Katarzyna SkrzyneckaKatarzyna Skrzynecka kończy 50 lat. Zobaczcie, jak się zmieniła

Katarzyna Skrzynecka zabrała córkę na wielką scenę

Katarzyna Skrzynecka wzięła udział w pierwszej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", którą wygrała, a prosto ze sceny trafiła do fotela jury, w którym zasiada aż do dziś. Z okazji świąt program przygotował dla widzów specjalny odcinek. Tym razem jurorka wcieliła się w Ellę Fitzgerald, autorkę piosenki "Cry Me A River", a jako zapowiedź odcinka wrzuciła na Instagrama filmik z córką, na którym dziewczynka wraz z ucharakteryzowaną mamą, bawią się sztucznym śniegiem. 

(...) gościnnie wystąpią z nami na scenie Goście Specjalni, czyli dzieci twórców programu: córeczka Krisa Adamskiego - naszego choreografa, córeczka Marcina Urbana - naszego kierownika muzycznego i Malwiny Kalińskiej pięknie śpiewającej w oprawie programu oraz moja Alisia zadebiutuje na scenie z "Ellą Fitzgerald" - napisała Skrzynecka.

'Twoja twarz brzmi znajomo'. Znamy uczestników 14 edycji"Twoja twarz brzmi znajomo". Wiemy, kto wystąpi w 14. edycji. Wśród uczestników Magdalena Narożna i Tamara Arciuch

 

Artystka wrzuciła też kilka zdjęć, na których z szerokim uśmiechem pozuje razem z córką. Widać, że Alikia na planie programu bawiła się naprawdę dobrze. 

Z mamusią w pracy nie ma nudy - dodała.

Internauci są zachwyceni zdjęciami i pochwalili uroczą, uśmiechniętą córkę w komentarzach.

Zobacz wideo Koroniewska o pracy z mężem: "Nigdy nie zaśpiewam w TTBZ"