Julia Wieniawa wyśmiała zdjęcie paparazzi. Fotograf przyłapał ją na świątecznych zakupach z Nikodemem Rozbickim

Julia Wieniawa już nie kryje się ze swoim związkiem z Nikodemem Rozbickim. Tym razem para wybrała się po choinkę - wtedy też powstało zabawne zdjęcie, które szybko znalazło się na instagramowym koncie aktorki.

W listopadzie, podczas wyjazdu w góry, Nikodem Rozbicki potwierdził, że tworzą z Julią Wieniawą parę. Od tego momentu nie ukrywają się ze swoją miłością, a na Instagramie pokazują, jak spędzają razem czas. Tym razem artystka pokazała na swoim InstaStory zdjęcie zrobione przez paparazzo. Para wybierała choinkę do domu aktorki, a przy okazji wokalistka zażartowała z chłopaka.

Julia Wieniawa poszła po choinkę z Nikodem Rozbickim

Julia Wieniawa niedawno zdecydowała się ujawnić, że jest w związku z Nikodemem Rozbickim. Coraz częściej pokazuje się z nowym chłopakiem, chociaż jeszcze niedawno deklarowała, że to tylko przyjaźń. Teraz już nie ma żadnych oporów. Widzieliśmy fotki z randek, wakacji i wspólnego przygotowania do świąt.

Niedawno na Instagramie Julia wrzuciła ujęcia z dekorowania choinki - teraz zdradziła, jak wyglądały kulisy związane z przetransportowaniem drzewka do domu. Najwyraźniej śladami pary podążali wtedy paparazzi, którzy sfotografowali aktorów przechadzających się ulicami Warszawy. W dłoniach towarzysza Wieniawy pojawiła się ogromna choinka. Uwieczniony moment stał się pretekstem do żartów ze strony artystki.

Ja i mój ukochany - opatrzyła zdjęcie Julka.

Julia Wieniawa i Nikodem RozbickiJulia Wieniawa i Nikodem Rozbicki instagram.com@juliawieniawa

Dalej już wiemy, co się działo. Zapewne tego samego dnia na koncie Wieniawy w mediach społecznościowych pojawiła się ustrojone drzewko. Na InstaStories mogliśmy przyjrzeć się całemu procesowi - od kupna i wieszania światełek po dodawanie bombek.

Myślicie, że te święta spędzą wspólnie?

Zobacz też: Julia Wieniawa na wakacjach z Nikodemem Rozbickim. Wstawiła urocze zdjęcie z kolacji. "Spalony nonio"

Zobacz wideo Julia Wieniawa urządza mieszkanie. Pokazała sypialnię i taras
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.