Tom Cruise zmiażdżony przez znaną aktorkę. "Często znęca się nad innymi. Nie wierzy w chorobę"

Fani Toma Cruise'a przeżyli niezły szok, gdy sieć obiegło nagranie, na którym słychać, jak wściekły aktor krzyczy na współpracowników. Według znanej aktorki wszystko było ustawką.

Światowe media cały czas huczą o wybuchu złości Toma Cruise'a. Nagranie ukazujące skandaliczne zachowanie aktora pojawiło się w czołowych magazynach zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i Europie. Swoje trzy grosze postanowiła dodać Leah Remini.

Leah Remini i Jennifer LopezGwiazda serialu "Diabli nadali" i przyjaciółka J.Lo odeszła od scjentologów. Wspomina moment, w którym się na to zdecydowała

Zobacz wideo Most Pilchowicki wybuchnie w "Mission Impossible"? Kontrowersyjny pomysł filmowców

Leah Remini skorzystała z okazji i atakuje Toma Cruise'a. Nie po raz pierwszy

O samej Remini zrobiło się głośno, gdy przyznała się, że należała do sekty, z której odeszła, wypowiadając jej wojnę. Dokument, ukazujący działania grupy wyznaniowej, oraz sposoby, w jaki werbuje kolejnych członków zszokował świat i doczekał się nagrody Emmy. Według Leah, Tom Cruise we wspomnianej sekcie zajmuje bardzo wysokie stanowisko. Tym razem Remini twierdzi, że Cruise oraz inni ważni członkowie zgromadzenia nie wierzą w koronawirusa, a ostatni wybryk aktora był zaplanowaną akcją.

To wszystko, co widzisz, noszenie przez nich maseczek i rzekomo humanitarne działania, to tylko ustawka pod publiczkę - twierdzi aktorka. - To zwyczajna PR-owe zagranie (...). Reakcja Toma pokazuje jego prawdziwą osobowość. Cruise często znęca się nad innymi. Byłam tego świadkiem. Wiem, że potrafił się znęcać nad pracownikami, przyjaciółmi a nawet byłą dziewczyną - dodaje Remini.

Jeśli obejrzymy materiał z planu, który wywołał całą burzę, trudno nie wierzyć w słowa aktorki. Całą wypowiedź Leah opublikował popularny dziennikarz Tony Ortega, który jest też ekspertem od scjentologów.

Tom Cruise nie wierzy, że się zakazi COVID-19 bo... nie ma od kogo?

Sekta, do której przynależy Cruise, ma wyjątkowe podejście do rzeczywistości.

Tom nie wierzy w chorobę, chyba że ktoś ma kontakt z takimi osobami. On jednak nie jest z nimi w żaden sposób powiązany. Wszyscy dbają, aby Tom zawsze był otoczony samymi scjentologami - komentuje Leah.

Remini wyjaśnia, że scjentolodzy uważają, że każdą chorobą mogą się zarazić jedynie w przypadku kontaktu z określoną grupą osób. Ponadto, gdy trafi się nam taką osobę spotkać, zakażenie jest możliwe tylko, jeśli coś nas z chorym łączy. Kierujący sektą, w której znajduje się Cruise, miał powiedzieć, że cała pandemia jest "planetarną bzdurą".