Dominika Gwit postawiła na świąteczną metamorfozę. Odświeżyła fryzurę. "New hair!"

Dominika Gwit jest gotowa na święta. Gwiazda zdecydowała się zmienić dotychczasową fryzurę - lekko obcięła końcówki i zaserwowała sobie fale.

Dominikę Gwit należy do grona tych gwiazd, które aktywnie prowadzą Instagrama i dzielą się z fanami szczegółami codziennego życia. Aktorkę obserwuje ponad 130 tysięcy osób, więc nic dziwnego, że stara się utrzymać ze swoimi fanami bliski kontakt. Ostatnio pokazała nową fryzurę, którą sprawiła sobie na święta. Widzicie różnicę?

Zobacz wideo Dominika Gwit robi szpagat

ZOBACZ TAKŻE: Dominika Gwit wybrała się na spontaniczny urlop nad morze. Towarzyszy jej mama. "Najlepiej"

Dominika Gwit ma nową fryzurę

W okresie przedświątecznym wiele kobiet decyduje się na zmiany dotychczasowego wizerunku. Zazwyczaj salony fryzjerskie i kosmetyczne przepełnione są klientkami. Jedne decydują się na większe metamorfozy, inne nieco mniejsze. Dominika Gwit zdecydowanie należy do tej drugiej grupy. Aktorka lekko podcięła końcówki i ułożyła włosy w delikatne fale. Taka fryzura bardzo jej pasuje!

No cześć! No dzień dobry! Wszystkiego pięknego! - napisała aktorka, dodając hashtag #newhair.
 

Pod postem, jak zawsze, pojawiło się mnóstwo komentarzy, w tym wiele komplementów i miłych słów. Są także te od jej kolegów z planu:

Pięknie - napisał Rafał Mroczek.
Się minęliśmy kochanie - dodał Leszek Stanek.
Pięknie wyglądasz - napisali też inni fani.

Czekamy zatem na następne metamorfozy polskich gwiazd, które z pewnością niedługo ujrzą światło dzienne.

Dominika Gwit - życie prywatne

Dominika Gwit od ponad dwóch lat jest szczęśliwą mężatką. Aktorka poznała swojego ukochanego w 2016 roku podczas premiery spektaklu w Teatrze Hugonówka w Konstancinie. Para szybko się w sobie zakochała i zaledwie rok później ogłoszono zaręczyny. Dominika i Wojciech Dunaszewski pobrali się w 2018 roku. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.