Wystąpiła w teledysku "Last Christmas". Jak dziś wygląda Kathy Hill? Jest elegancką i piękną 64-latką

Kathy Hill 36 lat temu zagrała ukochaną George'a Michaela w teledysku do piosenki "Last Christmas" zespołu Wham!. Modelka przeszła metamorfozę i dziś jest aktywną instagramerką.

Piosenka "Last Christmas" zespołu Wham! to, obok "All I Want For Christmas" Mariah Carey, sztandarowy świąteczny hit. Choć utwór został nagrany przez George'a Michaela i jego zespół 36 lat temu, do dziś cieszy się ogromną popularnością. Bohaterką teledysku do bożonarodzeniowego szlagieru jest piękna brunetka, która zagrała ukochaną wokalisty. Kathy Hill jest dziś bardzo aktywna w sieci.

Tak dziś wygląda Kathy Hill z teledysku do „Last Christmas” zespołu Wham!

Kathy Hill dostała rolę w teledysku do piosenki "Last Christmas" dzięki castingowi. Modelka miała wtedy 28 lat i robiła karierę w modelingu. Pojawiała się między innymi na pokazach mody w Mediolanie czy Paryżu.

Kathy Hill w teledysku do 'Last Christmas'Kathy Hill w teledysku do 'Last Christmas' Screen YouTube/Wham!

Dziś 64-letnia Hill wciąż jest aktywna zawodowo. Na swoim instagramowym profilu udostępnia zdjęcia z profesjonalnych sesji i kampanii reklamowych, a także dokumentuje swoje życie prywatne. W przedświątecznych postach nawiązuje do teledysku "Last Christmas", w którym zagrała. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ wideoklip sprawił, że o modelce usłyszano na całym świecie.

 
Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz pokazała swoją choinkę

Kathy Hill nie ma już na głowie burzy brązowych loków, ponieważ zamieniła je na blond pasemka. Modelka chętnie pokazuje się w lekko falowanych włosach i trzeba przyznać, że zachwyca urodą i naturalnością.

 

Niewiele wiadomo o jej życiu prywatnym. Córka modelki, Tess Jantschek, poszła w ślady matki i również spełnia się w modelingu. Niektórzy internauci twierdzą, że jest bardzo podobna do swojej sławnej mamy.

 

Zobaczcie w naszej galerii, jak zmieniła się Kathy Hill. Rozpoznaliście w niej gwiazdę teledysku do "Last Christmas"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.