Jest zwiastun filmu o pedofilii wśród artystów. "Będą to znani muzycy, reżyserzy, biznesmeni"

Właśnie trafił do sieci zwiastun wstrząsającego dokumentu Mariusza Zielke o pedofilii wśród artystów. Osoby przedstawione w filmie pt. "Bezkarni" nigdy nie zostały ukarane za przestępstwo.

Mariusz Zielke jest dziennikarzem i reżyserem, który obecnie zajmuje się produkcją filmu dokumentalnego "Bezkarni". Przedstawia on historię artystów, biznesmenów i wysoko postawionych osób, które wykorzystywali seksualnie dzieci poniżej 15 roku życia. Żaden z nich nigdy nie odpowiedział za swoje czyny. Do sieci właśnie trafił zwiastun mocnego dokumentu.

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak opowiedziała o śmierci męża i utracie ciąż.

"Bezkarni": zwiastun dokumentu o pedofilii

Mariuszowi Zielke udało się zebrać 100 tysięcy złotych, by zrealizować film. Jak podaje portal WirtualneMedia.pl, dokument przedstawia 14 odrębnych historii. W każdej z nich przestępca seksualny nigdy nie odpowiedział przed sądem za swoje czyny. Dane oprawców mają być ujawnione w dniu premiery filmu.

Będą to znani muzycy, reżyserzy, biznesmeni, ale także zwykli ludzie, bo problem dotyczy wszystkich środowisk. Film będzie wstrząsającym zapisem dziennikarskiego śledztwa - czytamy w opisie filmu.

Mariusz Zielke o projekcie opowiedział też dla portalu WirtualneMedia.pl.

Niektóre się łączą, to znaczy mamy podejrzenia, że sprawcy współpracowali ze sobą, wykorzystując dzieci. Wśród tych osób są osoby znane, ale przed publikacją filmu nie będziemy ujawniać ich tożsamości - mówi Zielke.
Mamy teraz kilkanaście godzin materiału filmowego, ale szacujemy jeszcze dwa miesiące zdjęć. Jeśli COVID pozwoli, będziemy bardzo intensywnie robić zdjęcia w styczniu i lutym. Jeśli jednak nie będziemy mogli jeździć, termin publikacji filmu może się przesunąć, ale nie sądzę, żeby to było znaczne przesunięcie - dodaje. 

Prawdopodobnie film będzie miał swoją premierę wiosną 2021 roku i dostępny będzie na platformie YouTube.

Poniżej możecie zobaczyć cały zwiastun.

 

Kim jest Mariusz Zielke?

Mariusz Zielke jest dziennikarzem śledczym i reżyserem, o którym głośno zrobiło się w sierpniu ubiegłego roku. To właśnie wtedy ujawnił on fakty o muzyku jazzowym Krzysztofie Sadowskim, który miał dopuścić się molestowania dzieci. Historię jednej z ofiar opisał w swojej książce "Bejbi".

Zobacz wideo Sekielski: Ofiary mówią, że razem z tym filmem zostawiają część traumy za sobą