Blanka Lipińska zaprojektowała szpilki inspirowane jej dziełem. Cena powala, napis w środku też. Musicie być szybkie, są tylko 24 pary!

Blanka Lipińska nie spoczęła na laurach. Właśnie zaprojektowała szpilki inspirowane filmem "365 dni". Jak możecie się domyśleć, są bardzo ekskluzywne - i jest ich zaledwie kilkanaście par.

Blanka Lipińska kolejny raz udowodniła, że należy do niezwykle przedsiębiorczych kobiet i potrafi wykorzystać swoje pięć minut. Autorka erotyków po sukcesie książek i filmu postanowiła nie zwalniać tempa i stworzyła szpilki inspirowane filmem "365 dni".

Robert i Anna LewandowscyRobert Lewandowski najlepszym piłkarzem świata! Tak zareagowała Anna Lewandowska

Blanka Lipińska zaprojektowała szpilki

Ekskluzywne buty powstały we współpracy z włoskim domem mody Casadei i wyprodukowano je w limitowanej edycji. Są dostępne tylko 24 pary. Szpilki mają wysoki obcas, szpic i zostały wykonane z naturalnego szarego zamszu. Uwagę jednak zwraca bransoletka, która zdobi kostkę. Są na niej elementy czaszek zrobione z kryształów Swarovskiego. Jednak to nie jedyny unikatowy element. We wnętrzu buta został umieszczony słynny cytat z filmów Lipińskiej:

Are you lost baby girl?

Szpilki są dostępne tylko i wyłącznie w w jednym sklepie w Polsce i kosztują, bagatela, 4995 zł. 

Szare szpilki Blade powstałe we współpracy Blanki Lipińskiej i Casadei to wyjątkowy model, który zrobi wrażenie i oczaruje kobiety ceniące klasykę, uniwersalne kolory i biżuteryjne zdobienia. Wyjątkowa szpilka Blade w kolorze szarym w połączeniu z łańcuszkiem i zawieszkami daje olśniewający efekt. Szpilki są wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewnią Ci oczekiwaną wygodę i spektakularny wygląd - czytamy na stronie sklepu.

O butach opowiedziała też sama celebrytka. Przy okazji zdradziła, że "wystąpią" w drugiej części jej filmu. 

Zobacz wideo Blanka Lipińska o nowej marce butów

Casadei to marka, która współpracuje z największymi światowymi gwiazdami, takimi jak Victoria Beckham, Jennifer Lopez, Kim Kardashian i Eva Longoria. Każde buty wykonywane są zawsze ręcznie, a elementem charakterystycznym marki jest metalowy obcas zrobiony w formie ostrza.

Więcej o: