"Rolnik szuka żony". Brat Pawła nareszcie zabrał głos. Wiemy już, jak wygląda jego relacja z Natalią po programie

13 grudnia telewizyjna Jedynka wyemitowała ostatni odcinek siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Uczestnicy show nadal wzbudzają sporo emocji i chętnie udzielają się na Instagramie. Zrobił to również brat jednego z rolników, który miał rzekomo związać się z kandydatką Pawła.

"Rolnik szuka żony". Kolejna odsłona miłosnego show Jedynki po raz kolejny okazała się sukcesem - program jesienią 2020 roku oglądało średnio 3,63 mln osób. Nic dziwnego, oprócz romantycznych zakończeń nie brakowało kontrowersyjnych wydarzeń czy po prostu smutnych chwil. Ostatecznie okazało się, że dzięki udziałowi w show szczęście znalazło dwóch uczestników - Magda związała się z Kubą, a Paweł z Martą. Widzom bardzo spodobał się brat tego drugiego, który podczas wizyty kandydatek na gospodarstwie nawiązał bliższą więź z Natalią. Wiele osób było pewnych, że są razem i bardzo dobrze im się układa. Prawda jest jednak zupełnie inna. 

"Rolnik szuka żony". Robert nie spotyka się z Natalią

W środę Robert postanowił porozmawiać z internautami i odpowiedzieć im na kilka pytań. Jedno z nich dotyczyło kandydatki na żonę jego brata.

Czy faktycznie randkowałeś z Natalią?

Mężczyzna zapewne spodziewał się takiego pytania i bez problemu na nie odpowiedział.

Atmosfera podczas nagrań była super. Prawdą jest, że się polubiliśmy i utrzymujemy kontakt. Było dużo śmiechu, a reżyser musiał ganiać, bo ta znikała z planu, żeby sobie pożartować, ale nie widzieliśmy się od zakończenia nagrań.

'Rolnik szuka żony'. Paweł nie spotyka się z Natalią'Rolnik szuka żony'. Paweł nie spotyka się z Natalią screen IG

Cóż, mamy nadzieję, że prędzej czy później Robert podzieli szczęście brata i podobnie jak on znajdzie drugą połówkę. Kto wie, może rolnik zdecyduje się wysłać zgłoszenie do ósmej edycji programu?

"Rolnik szuka żony" - Paweł i Marta

Paweł i Marta to jedna z dwóch szczęśliwych par, która opuściła jedynkowe show zwycięsko. Rolnikowi udało się wybrać spośród wszystkich zgłoszeń to jedno, które dziś jest jego cały światem. Tuż po zakończeniu finałowego odcinka Marta opublikowała w sieci serię pięknych ujęć z ukochanym, dając do zrozumienia, że są bardzo szczęśliwi. Myślicie, że niedługo będzie pisać o ich zaręczynach i ślubie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.