"Rolnik szuka żony". Brat Pawła nareszcie zabrał głos. Wiemy już, jak wygląda jego relacja z Natalią po programie

13 grudnia telewizyjna Jedynka wyemitowała ostatni odcinek siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Uczestnicy show nadal wzbudzają sporo emocji i chętnie udzielają się na Instagramie. Zrobił to również brat jednego z rolników, który miał rzekomo związać się z kandydatką Pawła.

"Rolnik szuka żony". Kolejna odsłona miłosnego show Jedynki po raz kolejny okazała się sukcesem - program jesienią 2020 roku oglądało średnio 3,63 mln osób. Nic dziwnego, oprócz romantycznych zakończeń nie brakowało kontrowersyjnych wydarzeń czy po prostu smutnych chwil. Ostatecznie okazało się, że dzięki udziałowi w show szczęście znalazło dwóch uczestników - Magda związała się z Kubą, a Paweł z Martą. Widzom bardzo spodobał się brat tego drugiego, który podczas wizyty kandydatek na gospodarstwie nawiązał bliższą więź z Natalią. Wiele osób było pewnych, że są razem i bardzo dobrze im się układa. Prawda jest jednak zupełnie inna. 

'Rolnik szuka żony' "Rolnik szuka żony". Paweł przedstawił rodzinę. Internautki piszczą na widok jego brata. "Ciasteczko!"

"Rolnik szuka żony". Robert nie spotyka się z Natalią

W środę Robert postanowił porozmawiać z internautami i odpowiedzieć im na kilka pytań. Jedno z nich dotyczyło kandydatki na żonę jego brata.

Czy faktycznie randkowałeś z Natalią?

Mężczyzna zapewne spodziewał się takiego pytania i bez problemu na nie odpowiedział.

Atmosfera podczas nagrań była super. Prawdą jest, że się polubiliśmy i utrzymujemy kontakt. Było dużo śmiechu, a reżyser musiał ganiać, bo ta znikała z planu, żeby sobie pożartować, ale nie widzieliśmy się od zakończenia nagrań.

'Rolnik szuka żony'. Paweł nie spotyka się z Natalią'Rolnik szuka żony'. Paweł nie spotyka się z Natalią screen IG

Cóż, mamy nadzieję, że prędzej czy później Robert podzieli szczęście brata i podobnie jak on znajdzie drugą połówkę. Kto wie, może rolnik zdecyduje się wysłać zgłoszenie do ósmej edycji programu?

"Rolnik szuka żony" - Paweł i Marta

Paweł i Marta z 'Rolnik szuka żony' "Rolnik szuka żony". Paweł wspomina zgłoszenie się do programu. Komentuje Marta

Paweł i Marta to jedna z dwóch szczęśliwych par, która opuściła jedynkowe show zwycięsko. Rolnikowi udało się wybrać spośród wszystkich zgłoszeń to jedno, które dziś jest jego cały światem. Tuż po zakończeniu finałowego odcinka Marta opublikowała w sieci serię pięknych ujęć z ukochanym, dając do zrozumienia, że są bardzo szczęśliwi. Myślicie, że niedługo będzie pisać o ich zaręczynach i ślubie?

Więcej o: