Maciej Kot już niedługo zostanie ojcem. Żona skoczka zdradziła płeć dziecka

Maciej Kot z żoną już niedługo przywitają na świecie swoje pierwszego potomka. Żona skoczka niedawno zdradziła, w którym jest miesiącu, a teraz poinformowała, jakiej płci będzie dziecko.

Maciej Kot z żoną niespełna miesiąc temu podzielili się z fanami szczęśliwą nowiną. Para spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Od tamtej pory w ich mediach społecznościowych pojawia się coraz więcej szczegółów dotyczących ciąży. Wiemy już, że Agnieszka Kot jest w piątym miesiącu, więc urodzi wczesną wiosną przyszłego roku. Teraz przyszła mama zdradziła, jakiej płci będzie maleństwo.

Maciej Kot zostanie ojcem. Jego żona zdradziła płeć dziecka

Agnieszka Kot zamieściła na Instagramie zdjęcie swojego kota, jednak to nie on skradł całą uwagę. Żona skoczka narciarskiego zdecydowała się zdradzić płeć dziecka. Jak się okazuje, już niedługo wraz z mężem przywitają na świecie chłopca!

Hello. It's boy (tłum. Cześć. Będzie chłopiec) - czytamy w opisie zdjęcia.
 

Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz - historia miłości

Maciej i Agnieszka pobrali się w maju 2019 roku. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa w Krakowie. Na uroczystości pojawili się inni skoczkowie naszej kadry: Kamil Stoch z żoną, Dawid Kubacki z partnerką oraz Piotr Żyła. Poznali się w Krakowie przez wspólnego znajomego w 2015 roku. Żona skoczka jest trenerką personalną, przez 10 lat trenowała lekkoatletykę, specjalizowała się w biegu przez płotki na dystansie 400 metrów. Jej karierę przerwała kontuzja i wtedy zajęła się fitnessem.

Pod postem pojawiło się wiele gratulacji, do których oczywiście dołączamy! 

Zobacz wideo "Stoch przegrał z własnymi oczekiwaniami, Stękała może dać nam dużo radości"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.