Deynn całkowicie zmieniła fryzurę. Zaszalała z metamorfozą: Papa brunetko, witaj blondynko. Ładnie?

Marita Surma postanowiła zupełnie odmienić swój wizerunek. Z ognistej brunetki zmieniła się w gorącą blondynkę. Fani są zdumieni, ponieważ ich idolka jakiś czas temu zarzekała się, że nigdy nie przefarbuje włosów na blond. Jak myślicie, co wpłynęło na jej decyzję?

Deynn, czyli Marita Surma, stawiała pierwsze kroki  w show-biznesie jako polska blogerka modowa i dziewczyna Sulina. Rozgłos przyniosła jej dopiero głośna afera związana z rozstaniem z raperem. Niedługo później Marita poznała Daniela Majewskiego, który zaraził ją pasją do sportu. Niestety i ta relacja była na początku burzliwa. Wideo, na którym zapłakana Deynn przeprasza Daniela, stało się viralem i podbiło popularność blogerki. 

ZOBACZ TEŻ: Deynn usunęła konto. Powód? "Zrobiłam coś złego, jak zdrada". Jest nagranie. CAŁY INTERNET dziś się z tego śmieje

Sytuacja z Danielem nie była jedyną wpadką wizerunkową blogerki. Deynn publicznie prała rodzinne brudy i kłóciła się z siostrą, przez co spora część fanów od niej odeszła. 

CZYTAJ TEŻ: Młodsza siostra próbuje pogrążyć Deynn. "Wszystko było robione pod publikę". MOCNY wpis. Jest już odpowiedź

Na szczęście na przestrzeni lat Deynn nauczyła się funkcjonować w sieci i brać odpowiedzialność za swoje słowa oraz czyny. Po głośnym skandalu Marita i Daniel wyjechali do Stanów Zjednoczonych i wzięli sekretny ślub. Do zarabiania w sieci wrócili już jako małżeństwo, więc dotychczasowe niesnaski odeszły w zapomnienie. Dodatkowo w ramach "odkupienia wizerunkowych win", młode małżeństwo założyło Fundację Unicorn pomagającą "biednym i poszkodowanym dzieciom i zwierzętom w Polsce i na świecie".

Od tamtej pory próżno szukać wulgarnych komentarzy, z których znana była blogerka. Deynn przestała wojować z ludźmi, a zamiast tego - zaczęła im pomagać. Jej wewnętrzna przemiana jest prawdopodobnie najmocniejszą metamorfozą w polskim show-biznesie. Teraz do zmiany wizerunku dołączyły także zmiany w wyglądzie zewnętrznym. 

Deynn zaszalała z metamorfozą. Postawiła na blond!

Choć od dawna Deynn prezentuje się w sieci jako młoda, rozsądna, utalentowana i przedsiębiorcza kobieta, postanowiła zmienić w swoim wizerunku coś jeszcze. O ile przemiana wewnętrzna została wypełniona w stu procentach, o tyle wygląd zewnętrzny - a w zasadzie fryzura - od lat pozostawała bez zmian. 

Teraz okazuje się, że Deynn odważyła się na metamorfozę u fryzjera gwiazd. Odwiedziła salon Gaba Hair Story, który opuściła po dziewięciu godzinach zupełnie odmieniona: 

Papa brunetko, witaj blondynko - napisała Marita pod krótkim nagraniem z blond włosami.

Póki co Surma nie pokazała, jak prezentuje się w odświeżonym kolorze i pełnej krasie. Fani dostali jedynie wideo od tyłu, które ukazuje zmianę koloru włosów, jednak bez możliwości oceny, czy pasuje do twarzy. 

Czekamy na zdjęcie z twarzą! 
A pamiętam, jak jeszcze niedawno mówiłaś, że nie zrobisz sobie blond włosów. To tylko pokazuje, że nie należy się ograniczać i mówić sobie, że nigdy czegoś nie zrobimy. Obyś dobrze się czuła w tym kolorku - piszą zachwyceni fani.

Zobaczcie nagranie. Zmiana na plus?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.