Tak mieszka Agnieszka Chylińska. Ściana pomalowana przez dzieci, a liczne pamiątki ledwo się mieszczą w sypialni

Agnieszka Chylińska na swoim instagramowym profilu zamieszcza ostatnio coraz więcej filmów, na których ujrzeć możemy m.in wnętrze jej domu. Jak mieszka wokalistka?

Agnieszka Chylińska znana jest z tego, że nie boi się wyrażać publicznie swoich opinii na przeróżne tematy. Jej instagramowy profil pełen jest filmików, na których artystka porusza sprawy ważne z punktu widzenia społeczeństwa i bieżącej sytuacji. Ze względu na pandemię oraz porę roku wokalistka większość nagrań tworzy we własnym domu. Internauci mogą więc podpatrzeć, jak mieszka jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystek.

Agnieszka ChylińskaAgnieszka Chylińska eksperymentuje z fryzurą

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska opowiada o swoich znajomych w kwarantannie

Jak mieszka Agnieszka Chylińska? 

Agnieszka Chylińska prawie wszystkie filmy nagrywa w tym samym pomieszczeniu. Ci, którzy obserwują ją na Instagramie od dłuższego czasu, znają to wnętrze bardzo dobrze. Wierni fani mogli zauważyć, że liczne obrazy i ramki, które wiszą na ścianie tuż za wokalistką, pełnią funkcję elementu wystroju od stosunkowo niedawna. Wcześniej ściana ta była kompletnie pusta. Może więc artystka uznała, że wnętrze pokoju lepiej będzie się prezentować, jeśli je czymś przyozdobi? Sami oceńcie.

instagram.com/agnieszka.chylinskainstagram.com/agnieszka.chylinska instagram.com/agnieszka.chylinska

W kolejnym kadrze dostrzec możemy, że w pokoju znajduje się duże, drewniane łóżko. Nie mogło też zabraknąć biblioteczki pełnej książek. Na stoliku koło łóżka stoją przybory do rysowania i malowania, czyli farby i kredki. Ściana po lewej stronie jest pokryta dziecięcymi malunkami.

instagram.com/agnieszka.chylinskainstagram.com/agnieszka.chylinska instagram.com/agnieszka.chylinska

Gwiazda 'Mam talent' wzięła ślubGwiazda "Mam talent" wzięła ślub. Najpierw podbiła serca jurorów, a potem ukochanego

Elementy wystroju jej domu zobaczyć możemy również w poście, który artystka dodała z okazji swoich urodzin. Agnieszka Chylińska zaprezentowała obserwatorom zdjęcie z dzieciństwa. Fotografia oprawiona jest w oryginalną, owalną ramkę. Ta natomiast stoi wśród porcelanowych naczyń i książek. 

 
Więcej o: