Alicja Węgorzewska chwaliła się, że zrzuciła 25 kilogramów. Teraz wystąpiła w "Jaka to melodia?". Ale talia!

Alicja Węgorzewska wzięła udział w nagraniach muzycznego show jedynki, "Jak to melodia?". Śpiewaczka operowa kilka miesięcy temu zrzuciła 25 kilogramów. W programie pochwaliła się efektami swojej diety.

Program "Jaka to melodia?" wciąga do wspólnej zabawy i gry o pieniądze coraz więcej osób ze świata show biznesu. Wraz z rejsowymi odcinkami muzycznego show, nagrywane są również te specjalne, w których biorą udział gwiazdy. Wygrane przez nich pieniądze przeznaczane są na cele charytatywne. W programie u Rafała Brzozowskiego zagościła już Roksana Węgiel, Bracia Mroczek, Katarzyna Cichopek, a nawet Marcin Najman. Teraz padło na śpiewaczkę operową.

Odmieniona Alicja Węgorzewska w "Jaka to melodia?"

W jednym z nadchodzących odcinków programu "Jaka to melodia" o wielkie pieniądze zawalczy Alicja Węgorzewska wraz z Grażyną Brodzińską i Ewą Kuklińską. Do sieci trafiły już zdjęcia zapowiadające nowe wydanie muzycznego show. Dyrektorka Warszawskiej Opery Kameralnej wyglądała naprawdę zjawiskowo! Śpiewaczka operowa przyodziała czarną elegancką suknię, która sięga aż do samej ziemi. Ma duży dekolt i wiszące przy rękawach frędzelki. Gwiazda podkreśliła tą stylizacją nową sylwetkę, którą uzyskała kilka miesięcy temu dzięki zmianie nawyków i odpowiedniej diecie. Wokalistka w rozmowie z Plejadą stwierdziła:

Miałam taki okres, gdzie wyznawałam to, że jestem niezniszczalna, ale ostatnio badam się i bardzo się cieszę, gdyż okazało się, że o parę rzeczy trzeba zadbać i jestem w trakcie. Z wielkim pietyzmem podchodzę do tego, co jem, jak wygląda moja dieta, ile śpię i jak wygląda mój dzień pracy. Zamierzam to kontynuować.

Trzeba przyznać, że zwracanie uwagi na zdrowie i dietę wychodzi śpiewaczce naprawdę dobrze, bo w nowym odcinku "Jaka to melodia?" wygląda bardzo zdrowo i promiennie. 

Zobacz wideo Najlepsze wpadki 'Jaka to melodia?'. Pamiętacie je wszystkie? Jedna to nasza ulubiona
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.