Jakub Rzeźniczak wtula się w ukochaną i łapie ją za brzuch. A ona? Reakcja Magdy Stępień potwierdza doniesienia na temat ciąży

We wtorek Plotek donosił, że partnerka Jakuba Rzeźniczaka, Magdalena Stępień, spodziewa się pierwszego dziecka. Zdjęcie, jakie wrzucił do sieci piłkarz, może tylko potwierdzać te doniesienia. Ukochany modelki czule obejmuje ją za brzuch.

We wtorek informowaliśmy, że Magdalena Stępień spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Zarówno ona jak i Jakub Rzeźniczak nie skomentowali oficjalnie tych doniesień, jednak wszystko wskazuje na to, że nie potrzeba słownych potwierdzeń, bowiem jedna z relacji na profilu modelki rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak potwierdzili ciążę?

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak będą mieli dziecko - takie wieści przekazał we wtorek informator Plotka. Wynikało z nich, że para już od jakiegoś czasu myślała o powiększeniu rodziny, a teraz to marzenie w końcu się spełnia. Mimo że oficjalnie nie podzielili się tą nowiną z fanami, wszystko wskazuje na to, że stopniowo zamierzają informować o swoim szczęściu.

Jakub Rzeźniczak i Magdalena StępieńMagdalena Stępień pokazała romantyczną niespodziankę od Jakuba Rzeźniczaka

Magdalena Stępień i Jakub RzeźniaczakMagdalena Stępień i Jakub Rzeźniaczak instagram.com@magdalena___stepien

Na jednym z najnowszych zdjęć Rzeźniczaka na Instagramie widać, jak piłkarz czule obejmuje partnerkę, a ona stroi miny do aparatu. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że Magda udostępnią fotografię na swojej relacji i w okolicach brzucha dorysowane serce. Jako że para nie dementowała doniesień o ciąży, zdecydowanie można to potraktować jako potwierdzenie najnowszych wieści. 

Jakub Rzeźniczak i Magdalena StępieńJakub Rzeźniczak pokazał efekty sesji zdjęciowej z ukochaną. "Jak James Bond"

Zobacz też: Jakub Rzeźniczak szybko pocieszył się po rozstaniu z uczestniczką "Top Model". Tego samego dnia był widziany z inną kobietą

Warto przypomnieć, że Jakub ma już córkę, która była owocem pozamałżeńskiego romansu piłkarza. Mężczyzna był wtedy związany z Edytą Zając, jednak rozwiedli się w sierpniu tego roku. Piłkarz był już wtedy z uczestniczką "Top Model" - mimo stosunkowo krótkiego stażu i tutaj zdarzały się już wzloty i upadki. W czerwcu dziewczyna w rozmowie z Plotkiem zdradziła, że nakryła Rzeźniczaka z inną kobietą. Nie wiadomo, dlaczego doszło do powrotu pary, jednak mimo wszystko gratulujemy i życzymy spokoju!

Zobacz wideo Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień we wspólnym treningu - jest moc!
Więcej o: