Maja Hyży oschle o relacji z Grzegorzem Hyżym: Ograniczamy kontakt do minimum

Maja Hyży w najnowszym wywiadzie opowiedziała, jakie relacje łączą ją z byłym mężem. Okazuje się, że z Grzegorzem ograniczają swój kontakt do minimum.

Maję Hyży i jej już byłego męża Grzegorza poznaliśmy dzięki programowi "X Factor". Para przyszła na casting razem, jednak Grzegorz i Maja trafili pod skrzydła dwóch różnych jurorów. W półfinale zmierzyli się w dogrywce, w wyniku której Maja pożegnała się z talent show, a Grzegorz przeszedł dalej. To był prawdziwy początek końca. Początek wokalnej kariery wokalisty i koniec małżeństwa ulubieńców widzów. Dzisiaj każde z nich tworzy szczęśliwe związki, ale czy byli zakochani utrzymują bliskie kontakty? Okazuje się, że jest zupełnie odwrotnie.

Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan skrytykowana za śpiewanie kolęd. Odpowiada i uderza w rząd

Zobacz wideo Jak Maja poznała swojego partnera?

Maja Hyży oschle o relacji z Grzegorzem Hyżym

Maja Hyży udzieliła ostatnio wywiadu serwisowi Plejada. W rozmowie opowiedziała o swoim nowym utworze, którym żegna się z przeszłością. Po raz ostatni zwraca się w nim do dawnej miłości. Przy okazji nawiązała do nowego partnera Konrada, z którym ma kilkumiesięczną córeczkę.

Utwór powstał jeszcze przed pandemią. Był to dla mnie okres bardzo burzliwy emocjonalnie. Zakończyłam wieloletni związek i musiałam zamknąć w jakiś sposób ten etap w moim życiu. I najlepszym rozwiązaniem było stworzenie właśnie takiego utworu, jak ten. Teraz jestem w zupełnie innym miejscu. Już zamknęłam tamten etap, teraz jestem szczęśliwą kobietą, matką trójki dzieci. Mam przy swoim boku cudownego mężczyznę, który wspiera mnie jak nikt.

Krystian Ochman, Jacek KurskiZwycięzca "The Voice of Poland" miał odrzucić propozycję Kurskiego? "Został osobiście zaproszony przez prezesa stacji"

W pewnym momencie rozmowa zeszła na jej byłego męża, Grzegorza Hyżego. Okazuje się, że nie utrzymują szczególnego kontaktu. 

Ograniczamy nasz kontakt do minimum. Każdy z nas idzie swoją, zupełnie odmienna drogą zawodową, która nie jest jakkolwiek powiązana ze sobą.

Maja coraz chętniej pokazuje kadry z codziennego życia. Nie brakuje na nich samego Konrada.

Więcej o: