Ronaldo z długimi włosami i mocnym makijażem. Timberlake'a trudno poznać! Znana lekarka przerobiła gwiazdorów na kobiety

Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak najwięksi światowi gwiazdorzy wyglądaliby jako kobiety? Z taką wizualizacją przyszła znana instagramerka Anna Adamczyk.

Anna Adamczyk jest lekarką medycyny estetycznej, a w mediach społecznościowych znana jest jako "Lekarka w wielkim mieście" To właśnie na Facebooku i Instagramie chętnie pokazuje efekty swojej pracy, a także rozmyśla nad zabiegami, którym mogliby poddać się rodzimi i zagraniczni celebryci. Tym razem na InstaStory zamieściła kilka niecodziennych sklejek z wizualizacjami. Możemy tam zobaczyć, jak znani sportowcy, aktorzy czy piosenkarze wyglądaliby, gdyby byli kobietami. Takiego zestawienia jeszcze nie widzieliście. 

Agata Duda, Mateusz MorawieckiAgata Duda w długich blond włosach? Fryzjer gwiazd pokazał, jak odmieniłby polityków

Cristiano Ronaldo jako kobieta

O "Lekarce w wielkim mieście" pisaliśmy już kilka razy. Zawsze wtedy, gdy brała pod lupę operacje plastyczne lub zabiegi medycyny estetycznej gwiazd światowego show-biznesu, jak np. było to w przypadku córki Donalda Trumpa - Ivanki Trump. Lekarka podpytała wówczas swoich obserwatorów o poprawki, które zrobiła córka byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Tym razem Anna Adamczyk poszła o krok dalej i pokazała swoim obserwatorom, jak znani gwiazdorzy wyglądaliby jako kobiety. Brzmi dziwnie? Z pewnością, ale tylko zobaczcie te zestawienia! 

Lekarka w wielkim mieścieLekarka w wielkim mieście instagram.com/lekarka_w_wielkim_miescie

Cristiano Ronaldo i Georgina RodriguezCristiano Ronaldo rezygnuje z choinki. Święta spędza zupełnie inaczej

"Lekarka w wielkim mieście" przerobiła zdjęcia Cristiano Ronaldo, Justina Timberake'a czy znanego z filmu "Zmierzch" Taylor Lautnera. Co ciekawe, internautom o wiele bardziej spodobały się ich damskie odpowiedniki. Przekonajcie się zresztą sami. 

Lekarka w wielkim mieśćieLekarka w wielkim mieśćie instagram.com/lekarka_w_wielkim_miescie

Pozostałe zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii. 

ZOBACZ TEŻ: Botoks, wypełniacze, laser... Znana lekarka wymienia wszystkie zabiegi Edyty Pazury. Zobaczcie, jak się zmieniała

Zobacz wideo Gwiazdy, które powiększyły sobie usta. U niektórych zmiana jest widoczna na pierwszy rzut oka
Więcej o: