Pippa Middleton jest w ciąży! Siostra księżnej Kate spodziewa się drugiego dziecka

Rodzina Pippy Middleton powiększy się w przyszłym roku. Płeć dziecka nie jest jeszcze znana.

Pippa Middleton zaszła w ciążę i spodziewa się drugiego dziecka. Siostra Kate Middleton jest "podekscytowana". To już drugi owoc jej związku z Jamesem Matthewsem. Informacje o powiększeniu ich rodziny przekazał serwis Page Six. Wygadali się bliscy ciężarnej Middleton.

Pippa i James są zachwyceni, to fantastyczna wiadomość w trudnym roku. Cała rodzina jest przeszczęśliwa - czytamy.
Zobacz wideo Wpadki na królewskich ślubach Windsorów

Pippa Middleton i James Matthews powitają na świecie drugie dziecko

Pippa Middleton i James Matthews pobrali się w 2017 roku. Zakochani mają już jedno dziecko - dwuletniego Arthura. Para odmówiła komentarza na temat doniesień dotyczących powtórnego powiększenia ich rodziny. Informacja o drugiej ciąży Pippy przedostała się do mediów niedługo po tym, jak brytyjska prasa poinformowała o tym, że Middleton i Matthews planują kupno posiadłości w Berkshire. Cena takiej inwestycji to 1,5 miliona funtów, czyli ponad 7 milionów złotych. Atutem nieruchomości są przylegające tereny zielone oraz bliska odległość do rodzinnego domu Pippy Middleton. To właśnie w Chapel Row dorastała razem z księżną Kate i ich bratem Jamesem.

Rodzice małego Arthura nie narzekają na brak pieniędzy. W końcu Jamesa uważa się za miliardera. Kupno ogromnej posiadłości jest więc jak najbardziej w zasięgu ich możliwości finansowych. Płeć oraz data narodzin drugiej pociechy Middleton i Matthewsa nie jest jeszcze znana. Książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis z pewnością ucieszyli się na wieść o powiększeniu rodziny ich cioci. Już w przyszłym roku zyskają nowego kompana lub kompankę do zabaw.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.