Martyna Gliwińska przeszła metamorfozę. Przedłużyła włosy! Przy okazji poddała się epilacji laserowej

Martyna Gliwińska opublikowała na InstaStories mnóstwo nowych nagrań. Dzięki nim wiemy, że wybrała się do fryzjera i przedłużyła włosy.

Martyna Gliwińska zdobyła popularność dzięki związkowi z Jarosławem Bieniuk. Chociaż ich relacja była burzliwa, para doczekała się syna i dobrze się dogaduje. Celebrytka zyskała ponadto mnóstwo fanów, dzięki czemu dziś można nazywać ją influencerką. W poniedziałek zawitała do zaprzyjaźnionego salonu fryzjerskiego i zdecydowała się metamorfozę - przedłużyła włosy

gwiazdy przedłużają włosyMałgorzata Rozenek przedłużała włosy za 35 tysięcy złotych

Zobacz wideo Martyna Gliwińska opowiada o ciąży

Martyna Gliwińska w przedłużonych włosach. Dobra zmiana?

W dzisiejszych czasach panie uwielbiają eksperymentować z fryzurami. Bardzo popularnym zabiegiem jest przedłużanie włosów, któremu poddała się ostatnio Martyna Gliwińska. Efektami pochwaliła się w sieci, wrzucając InstaStories. Widzimy na nich, że była partnerka Jarosława Bieniuka ma długie włosy, które bez problemu związała w kucyk. Do tej pory nosiła krótkie włosy do linii ramion. Zmiana jest więc spora i trudno jej nie zauważyć. 

Przy okazji Martyna Gliwińska postanowiła zareklamować pewną gdańską placówkę, w której dodatkowo poddała się zabiegowi usuwania owłosienia.

Jestem dzisiaj w takim miejscu, gdzie można skorzystać z usług fryzjerskich, ale można zrobić sobie też zabieg, któremu ja się dzisiaj poddam - epilacja laserowa. Zabierałam się do tego zabiegu bardzo długo - przyznała.

Anna Wendzikowska morsuje w skąpym bikini. 'Polecam spróbować'Anna Wendzikowska prezentuje smukłą sylwetkę na jachcie w Dubaju. Fani zachwyceni

Na koniec zabiegu Martyna Gliwińska stwierdziła, że jest bardzo zadowolona z zabiegu. Nie wspomniała jednak ani słowem o swojej nowej fryzurze. Mamy nadzieję, że niedługo zaprezentuje ją w pełni, rozpuszczając swoje nowe długie włosy. 

Zobacz też: Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk wspólnie bawią się z Kazikiem. Dumna mama chwali się nagraniem. "Bam bam"

Więcej o: