Piotr Rubik w "DD TVN" dzielnie znosi, że na święta nie jedzie do Australii. Dziennikarka nie wytrzymała

Piotr i Agata Rubikowie z dziećmi gościli na kanapie "Dzień dobry TVN". Ich wypowiedź o tegorocznych świętach, które będą musieli spędzić w Polsce z powodu pandemii koronawirusa, poruszyła Karolinę Korwin-Piotrowską. Dziennikarka zabrała głos na Instagramie.

Agata i Piotr Rubikowie są małżeństwem od dwunastu lat. Para doczekała się dwóch córek, Heleny i Alicji, które często pojawiają się na instagramowym profilu ich mamy. Rodzina Rubików jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a Agata wypowiadała się na Instagramie między innymi o wadach zdalnego nauczania, a niedawno opowiedziała o niemiłym incydencie, który spotkał ją podczas zakupów w warszawskiej Hali Mirowskiej.

"Dzień dobry TVN". Piotr Rubik o świętach: To, że nie jedziemy do Australii, to trudno

Małżeństwo wraz z dziećmi gościło na kanapie programu "Dzień dobry TVN". Piotr Rubik zaskoczył swoją żonę i zaprezentował widzom nową wersję "Psalmu dla ciebie", napisaną z okazji urodzin Agaty. Rozmowa zeszła na przedświąteczne przygotowania, a prowadząca śniadaniówkę Paulina Krupińska zauważyła, że tegoroczne Boże Narodzenie z powodu pandemii koronawirusa będzie znacznie różniło się od świąt, do których przywykli Rubikowie:

Zazwyczaj przed świętami pakowaliście walizki i jechaliście w bardzo ciepłe tereny. Te święta będą inne – zaczęła Krupińska.
Zobacz wideo Agata Rubik pojechała na zakupy i została okropnie potraktowana

Temat pochwycił Piotr Rubik, który wyjaśnił, że są rzeczy ważniejsze niż zagraniczne wyjazdy:

Nieważne gdzie, ważne z kim. To, że nie jedziemy do Australii to trudno, są rzeczy ważniejsze po prostu. No fajnie jest być w ciepłych krajach, bo lubimy podróżować, ale to nie znaczy, że te święta jakieś będą gorsze. Tak naprawdę ważne jest, żeby być z bliskimi i żeby być z rodziną. [...] Miejsce to jest detal.
 

Zobacz też: Agata Rubik skończyła 34 lata. Na urodzinową imprezę zaprosiła Zosię Zborowską i jej męża. Pochwaliła się też tortem

Na wypowiedź Rubika o zrezygnowaniu ze świątecznego wyjazdu zareagowała Karolina Korwin-Piotrowska. Dziennikarka skrytykowała wywiad na swoim instagramowym profilu, na którym zamieściła także tweet jednego z internautów:

Widziałam to. Przypadkiem. Kara za skakanie po kanałach. I pomyślałam sobie dużo niecenzuralnych słów na temat zawartości głów co poniektórych, ich wyczucia obciachu i żenady. Ale pomyślałam, ze po prostu zamieszczę to - napisała na Instagramie.
 

Screen z profilu Karoliny Korwin-PiotrowskiejScreen z profilu Karoliny Korwin-Piotrowskiej Instagram/karolinakp

Was też poruszyła wypowiedź Rubików na temat tegorocznych świąt?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.