Victoria Beckham czeka na domową randkę z Davidem. Weszła na drabinę w lateksowych spodniach i szpilkach. "Pikantnie"

Victoria Beckham zaskoczyła swoją ostatnią domową stylizacją. Też chodzicie po mieszkaniu w lateksie?

Victoria Beckham zaczynała w show-biznesie jako członkini bijącego rekordy popularności grilsbandu Spice Girls. Dziś 46-latka spełnia się przede wszystkim jako żona i matka czwórki dzieci. W międzyczasie prowadzi też swoje imperium modowe. W życiu byłej gwiazdy pop nie ma więc czasu na nudę. To pewnie dlatego Victoria dba o to, aby każda chwila w domowym zaciszu była wyjątkowa.

Zobacz wideo Marina za suknię ślubną zapłaciła 50 tysięcy. Do rekordzistek jej daleko. Beckham na swoją wydała fortunę, ale efekt...

Victoria Beckham w lateksowych spodniach na drabinie

Nie od dziś wiadomo, że ukochana Davida Beckhama może pochwalić się szczupłą i wysportowaną figurą. Sama zainteresowana chętnie przypomina swoim instagramowym obserwatorom, że zdrowy styl życia przynosi oczekiwane efekty. W tym wypadku mowa o smukłej sylwetce. Ostatnie zdjęcie Victorii Beckham mogło jednak zaskoczyć nawet jej najwierniejszych fanów. 46-letnia projektantka zapozowała na drabinie, stojąc tyłem do obiektywu aparatu. Co więcej, miała na sobie lateksowe spodnie i wysokie szpilki. Opis wskazuje na to, że właśnie w takim wydaniu była spicetka robi domowe porządki. Stylizacja nie była przypadkowa.

 
Domowe boginie noszą plastikowe spodnie! Sortowanie dziecięcych przekąsek przed randką... Davidzie Beckham, nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, co masz na sobie - dopisała Victoria.

Jak się pewnie domyślacie, niecodzienna fotka rozgrzała internautów do czerwoności. Fani gwiazdy z miejsca zabrali się za komentowanie.

To spodnie to ogień!
Kocham twoje poczucie humoru.
Pikantnie - czytamy.

Jakby tego było mało, pani Beckham dołączyła lubieżny hashtag #sexpants. Czyżby jej spodnie z lateksu były ulubioną częścią garderoby Davida?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.