Książę William i księżna Kate z dziećmi w teatrze. Mały Louis już tak urósł! Robi się coraz bardziej podobny do mamy

Księżna Kate z księciem Williamem i dziećmi: Charlotte, George'em i Louisem wybrali się do jednego z brytyjskich teatrów. Już dawno nie widzieliśmy ich w pełnym składzie. Najmłodszy syn pary bardzo urósł!

Książę William i księżna Kate wybrali się z dziećmi na przedstawienie pantomimiczne do teatru The Palladium. Trzeba przyznać, że cała piątka błyszczała na czerwonym dywanie. Widać też coraz większe podobieństwo małego księcia Louisa do rodziców.

Książę William i księżna Kate w teatrze z dziećmi

Książę William i księżna Kate z dziećmi wzięli udział w specjalnym przedstawieniu pantomimicznym. Całe wydarzenie było wyrazem wdzięczności dla pracowników, którzy w tym roku aktywnie włączali się w akcje charytatywne i m.in. zajmowali się dostarczaniem paczek żywności do domów opieki.

Wspaniale jest być z powrotem tutaj, na West Endzie i zobaczyć, jak teatry ponownie się otwierają. Catherine, George, Charlotte, Louis i ja nie możemy się doczekać spektaklu - powiedział William podczas przemówienia przed występem.
 

Wizyta w teatrze jest ich rodzinną tradycją w okresie Bożego Narodzenia. Royalsi wybierają się zazwyczaj na spektakle oparte na baśniach i są przeplatane rymowankami i piosenkami, które wymagają interakcji ze strony publiczności. 

Trzeba przyznać, że najmłodsi członkowie brytyjskiej rodziny prezentowali się naprawdę uroczo. Ze względu na obecną sytuację nie pojawiają się często na oficjalnych wyjściach. A już na pewno nie z dziećmi, dlatego ten wyjątek sprawia, że widok coraz starszego księcia Louisa wzbudza ogromne emocje.

Do kogo jest bardziej podobny?

Zobacz: Księżna Kate ma problem z niegrzecznym zachowaniem dzieci? Poprosiła ekspertów o pomoc

Zobacz wideo Kate i William pokazali, jak ich dzieci dziękują służbie zdrowia, walczącej z koronawirusem
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.