Aleksandra Domańska przeszła metamorfozę do roli. Boska fryzura!

Doskonała obsada i prawdziwe życie! Aleksandra Domańska, Radosław Pazura, Magdalena Wróbel, Mateusz Rusin, Otar Saralidze, Antoni Pawlicki, Katarzyna Zawadzka, Piotr Gąsowski i Monika Krzywkowska - ruszyły zdjęcia do nowego serialu Polsatu "Mecenas Porada".

Mecenas Katarzyna Porada - w tej roli Aleksandra Domańska - jest zawsze blisko ludzi. "Niedrogo i serdecznie" to dewiza błyskotliwej prawniczki, która właśnie zdała egzamin adwokacki. Droga do tego celu nie była usłana różami, a Kasia w swej karierze zawodowej ma nawet doświadczenia we… fryzjerstwie. Ośmielona uzyskaniem dyplomu adwokata udaje się do szefowej w kancelarii, w której pracuje, po podwyżkę. Ta zamiast pogratulować Kasi sukcesu, zwalnia ją… Nie mogąc znaleźć zatrudnienia, zdesperowana wynajmuje maleńki boks w galerii handlowej. Oferuje klientom niedrogą pomoc prawną - koszt to złotówka za minutę. Nawet nie zdaje sobie sprawy, jak nietypowych klientów przyciągnie swoją ofertą.

Aleksandra Domańska w nowym serialu Polsatu

W serialu obok Aleksandry Domańskiej występują:

· Radosław Pazura – Grzegorz Porada, ojciec głównej bohaterki, muzyk, który po wypadku samochodowym, zmaga się z niepełnosprawnością;

· Magdalena Wróbel - Zośka Krawczyk, najlepsza przyjaciółka Kasi, która pomaga jej w każdej sprawie;

· Antoni Pawlicki - mec. Aleksander Wyrzykowski – doktor prawa z renomowanej kancelarii, bywalec kawiarni, w której pracuje Zosia;

· Mateusz Rusin – Marcin Drawicz, pracownik punktu masażu w centrum handlowym, w którym punkt ma Kasia;

· Otar Saralidze – Adi Tsurgan - Gruzin, pracuje w punkcie dorabiania kluczy i napraw szewskich;

· Monika Krzywkowska - Marta Solwecka – narzeczona Grzegorza Porady;

· Piotr Gąsowski – Andrzej Starzyński, wspólnik mec. Wyrzykowskiego;

· Katarzyna Zawadzka - Beata Majerska - prawniczka w Kancelarii Starzyński Wyrzykowski;

Producentem jest TFP sp. z o.o. Reżyseria: Bartek Prokopowicz. Scenariusz: Radosław Figura, Paweł Trześniowski i Anita Nawrocka.

Będziecie oglądać?

Więcej o: