Księżna Camilla ma dzieci z pierwszego małżeństwa. Jak teraz wyglądają? Tom jest pisarzem, a Laura kuratorką sztuki

Zanim Camilla Parker Bowles wyszła za księcia Karola, urodziła dwoje dzieci. Pociechy księżnej Kornwalii unikają jednak spotkań z rodziną królewską. Jak się zmieniły? Co u nich słychać?

Książę Karol i Camilla Parker Bowles pobrali się 15 lat temu. Syn królowej poznał swoją drugą żonę w 1970 roku, czyli jeszcze zanim wziął ślub z Dianą Spencer. Między obojgiem od razu zaiskrzyło, jednak związek rozpadł się rok później, kiedy Karol podjął decyzję o wstąpieniu do marynarki wojennej - o ich późniejszym romansie wiedzieli już jednak wszyscy. Camilla próbowała mimo wszystko ułożyć sobie życie u boku Andrew Parkera Bowlesa, za którego wyszła w 1973 roku. Para doczekała się dwóch pociech - Toma i Laury. Co u nich słychać?

Zobacz wideo Książę Karol i Camilla biją brawo dla pracowników służby zdrowia walczących z koronawirusem

Czym zajmują się dzieci Camilli Parker Bowles?

Po ślubie Karola i Camilli dzieci nowej księżnej zwykły unikać spotkań z rodziną królewską. Choć pozostały osobami prywatnymi, bywa o nich głośno.

Szczerze mówiąc, Laura i ja nie jesteśmy częścią rodziny królewskiej. Moja mama poprzez małżeństwo w niej jest. My jesteśmy tylko jej zwykłymi dziećmi i jesteśmy po jej stronie - wyznał dwa lata temu Tom Parker Bowles w programie "Good Morning Britain".

Wiele w mediach mówiło się swego czasu o Thomasie, który pod koniec lat dziewięćdziesiątych był podejrzewany nie tylko o zażywanie kokainy, ale też o rozpowszechnianie jej na festiwalu filmowym w Cannes. Ostatecznie niczego mu nie udowodniono. Krążyły również pogłoski o tym, że to właśnie syn Camilli zaczął zabierać księcia Williama i Harry'ego na imprezy - prasa nazywała młodego Parker Bowlesa "mentorem" młodych książąt.

Na co dzień Thomas jest pisarzem, redaktorem, dziennikarzem i krytykiem kulinarnym. Po ukończeniu prestiżowej szkoły Eton i Worcester College na Uniwersytecie Oksfordzkim pracował jako młodszy redaktor w firmie PR-owej.  Pisał także dla "Daily Mail" i "Tatlera", gdzie poruszał tematykę kulinarną. Wydał dwie książki: "E Is For Eating - An Alphabet of Greed" i "The Year of Eating Dangerously". Warto dodać, że 46-letniemu Thomasowi układa się także w życiu prywatnym. 10 września 2005 poślubił Sarę Buys, z którą ma córkę Lolę i syna Freddy'ego.

42-letnia Laura Parker Bowles jest z kolei kuratorką sztuki. Uczęszczała do Oxford Brookes University, gdzie studiowała historię sztuki i marketing. 6 maja 2006 roku wyszła za mąż za księgowego, Harry'ego Lopesa. Podczas ceremonii miała na sobie suknię od projektantki, która przygotowała suknię również dla jej matki. Córka Camilli spełnia się roli mamy Elizy oraz Gusa i Louisa, którzy są bliźniakami. Jakiś czas temu w mediach mówiło się o konflikcie istniejącym między Laurą a Williamem, który został jednak zażegnany. Dodajmy, że Eliza była druhną na ślubie księcia Williama i Kate Middleton

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.