Michał Wiśniewski pochwalił się wakacyjnym nagraniem z dziećmi. Wszyscy tańczą do jego największego hitu

Michał Wiśniewski wrócił wspomnieniami do czasu wakacji. Pokazał nagranie z wczasów na Mazurach, na którym wraz z dziećmi bawi się w rytm swojego największego przeboju.

Michał Wiśniewski już niedługo przywita na świecie swoje piąte dziecko. Już na początku roku jego żona urodzi syna. Lider Ich Troje zdążył już pochwalić się wyprawką dla wyczekiwanego malucha. Co więcej, zdradził, że planują nazwać syna Falco Amadeus. To dość niekonwencjonalne rozwiązanie, jednak w przypadku Wiśniewskiego nie jesteśmy zaskoczeni takim wyborem. Muzyk jest ojcem już czwórki dzieci: Xaviera i Fabienne ze związku z Mandaryną, a także Etiennette i Vivienne ze związku z Anną Świątczak i to właśnie z nimi spędził minione wakacje. Pochwalił się zabawnym nagraniem ze wspólnej zabawy. 

Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski wystąpił na jednej scenie z dwiema byłymi żonami

Michał Wiśniewski z dziećmi bawi się w rytm swojego hitu 

Michał Wiśniewski w wakacje wybrał się w towarzystwie najbliższych na Mazury. To właśnie tam spędzili wolny czas z dala od miejskiego zgiełku. Jak się okazuje, nie mogli narzekać na nudę, ponieważ sami zorganizowali sobie imprezę na tarasie, czym właśnie teraz lider Ich Troje pochwalił się na Instagramie. Na filmiku widzimy, jak wszyscy tańczą w rytm jednego z największych przebojów Michała Wiśniewskiego "A wszystko to". 

Uwielbiam czas razem spędzony z @wisniv @fabbka @etiwisniewska @viviennewisniewska. I uwielbiam do tych momentów wracać. W naszej rodzinnej galerii już całkiem pokaźny zbiór zdjęć i filmów, a w Waszej Też zbieracie wspomnienia? - pyta na Instagramie Wiśniewski.
 

Internauci są pod wrażeniem rodzinnego obrazka, o czym piszą w komentarzach pod postem. 

Super koncert. Oraz piękne wspomnienia.
Mega pozytywna energia.
Ale dziewczyny są do siebie podobne - piszą pod zdjęciem.

Podzielacie ich entuzjazm? 

ZOBACZ TEŻ: Fabienne Wiśniewska sama chciała przefarbować się na niebiesko. Nie wyszło. Interweniował fryzjer gwiazd i zmienił kolor

Zobacz wideo Michał Wiśniewski pokazał chłopaka Fabienne