Marta Manowska chce dostać program podróżniczy w TVP. Jacek Kurski widzi w niej drugą Martynę Wojciechowską [PLOTEK EXCLUSIVE]

Jak udało nam się dowiedzieć, Marta Manowska ma chrapkę na nowy program w TVP. Jest ponoć ulubienicą Jacka Kurskiego, więc jej marzenie już wkrótce może się spełnić.

Marta Manowska jest jedną z największych gwiazd Telewizji Publicznej. Prowadzenie programów "Rolnik szuka żony", "Sanatorium miłości" oraz "The Voice Senior" na dobre ugruntowało jej pozycję na Woronicza. Jak się jednak okazuje, prezenterka marzy, by poprowadzić zupełnie inny program niż te, z którymi jest kojarzona. 

Marta Manowska chce dostać własny program w TVP

Marta Manowska lubi swoją pracę, jednak jako prezenterka chciałaby się sprawdzić w czymś nowym. Prowadząca "Rolnik szuka żony" kocha podróżować, co łatwo zresztą zauważyć na jej Instagramie. Jak donosi nasz informator, Marcie Manowskiej marzy się własny program podróżniczy w TVP

Marta jest bardzo ambitna, pracowita i ma apetyt na dużo więcej. Marzy o własnym autorskim programie, np. podróżniczym, bo podróże i spotkania z ludźmi to coś, co kocha najbardziej. Ma mnóstwo ciekawych pomysłów, a nawet gotowych projektów programów. Ale, dopóki prowadzi aż 3 programy w telewizji publicznej, to trudno szefostwu dać jej czwarty. Za to, jak tylko jeden z tych programów zejdzie z anteny, co na pewno kiedyś się wydarzy, to prezes zaproponuje jej poprowadzenie własnego autorskiego programu. Jacek Kurski bardzo ceni Martę i wie, że przyciąga widzów, dlatego jest otwarty na jej pomysły. Na pewno po "Rolniku" zobaczymy gwiazdę w zupełnie nowej odsłonie i w innym projekcie - zdradza w rozmowie z Plotkiem jeden z pracowników TVP.

Jak się okazuje, marzenie Marty Manowskiej morze się spełnić. Jest jedną z ulubionych gwiazd Jacka Kurskiego. Ponoć ten widzi w niej nawet drugą Martyną Wojciechowską

Jacek Kurski uważa, że Marta ma potencjał, by być drugą Martyną Wojciechowską tyle, że w telewizji publicznej. Wie, że dużo zwiedziła i radziła sobie w bardzo ekstremalnych sytuacjach w Azji choćby - dodaje nasz informator.

Marta Manowska cieszy się nie tylko sympatią prezesa, ale również widzów. Wszystko wskazuje na to, że jej własny program na antenie TVP to tylko kwestia czasu. Chcielibyście zobaczyć ją w innej roli niż dotychczas? 

Zobacz wideo Marta Manowska o nowym "Sanatorium Miłości". Komentuje słowa Wiesi
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.