"Rolnik szuka żony". Finał już w niedzielę! Maciej zostawi Ilonę? Do sieci trafił zwiastun odcinka

Wielki finał programu "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami. W sieci pojawił się już zwiastun ostatniego odcinka. Wszystko wskazuje na to, że Maciej i Ilona pojawią się w nim osobno.

"Rolnik szuka żony" to bezapelacyjnie jeden z największych hitów Telewizji Publicznej. Siódma edycja programu przyniosła jednak uczestnikom wiele zawodów. Los nie uśmiechnął się do wszystkich i tylko niektórzy z nich zdołali odnaleźć w programie drugą połówkę. Wszyscy zastanawiają się, jak potoczyły się dalsze losy rolników. Najnowszy zwiastun wiele wyjaśnia.  

Zobacz wideo 'Rolnik szuka żony'. Pary, które przetrwały

Finał "Rolnik szuka żony"

Choć zakończenia jeszcze nie znamy, wszystko wskazuje na to, że rolniczka Magda odnalazła jednak  szczęście i nadal pozostanie w związku z Kubą, którego wybrała pod koniec programu. Sama podkreśliła także, że poprzedni kandydaci byli pomyłką.

Dawid natomiast był rolnikiem, który przeszedł chyba najwięcej. Dwie kandydatki same opuściły jego gospodarstwo. W finałowym odcinku mógł się z nimi zobaczyć i porozmawiać. Po zwiastunie widzimy, że Dawid ma jeszcze chyba nadzieję na poprawę relacji z dziewczynami.

Józef, podobnie jak Dawid, także został sam. W finałowym odcinku też zobaczy wybranki, z którymi najwyraźniej nie ma najlepszych relacji. Czy padną mocne słowa? Znając temperament Józefa i zaproszonych kobiet wiele na to wskazuje. 

Maciej i Ilona podczas programu bardzo przypadli sobie do gustu. Niestety, jak domyślała się większość widzów, nie mają przed sobą świetlanej przyszłości. W ostatnim odcinku prawdopodobnie zjawią się oddzielnie.

O Pawle i Marcie jeszcze niewiele wiadomo. Jednak podobnie jak widzowie, my także mamy przeczucie, że zostaną ze sobą. W końcu mają podobne podejście do życia i wspólne plany. 

Tak było i tym razem. 11 odcinek kręciliśmy latem a odcinek finałowy, który zobaczycie w niedzielę o 20:15 - późną jesienią. To wystarczający czas, żeby znajomość rozkwitła i zamieniła się w coś głębszego, lub przeciwnie - zwiędła i zanikła. W historii programu widzieliśmy oba te przypadki. - czytamy na stronie programu. 

Zwiastun możecie obejrzeć poniżej:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.