Andrzej Sołtysik komentuje doniesienia o związku z Ewą Drzyzgą. Dziennikarz nie krył zdziwienia

Na łamach "Dobrego Tygodnia" pojawił się materiał sugerujący, że Andrzej Sołtysik i Ewa Drzyzga byli parą. Dziennikarz odniósł się do informacji i wygląda na to, że był nieco zaskoczony.

W mediach pojawiły się szczegóły dotyczące relacji Ewy Drzyzgi i Andrzeja Sołtysika. Dziennikarze przed laty mieli być parą. Pierwszy raz spotkali się w latach 90., w krakowskim oddziale radia RMF FM, gdzie oboje pracowali. Sołtysik w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" opowiedział o tamtym czasie i przyznał, że Ewa wyróżniała się talentem i dziennikarskim warsztatem.

Ewa DrzyzgaPrezenterzy "Dzień dobry TVN" mieli romans. Jak wyglądały kulisy związku Ewy Drzyzgi?

Andrzej Sołtysik komentuje doniesienia o związku z Ewą Drzyzgą

Na łamach "Dobrego Tygodnia" pojawiła się wypowiedź Andrzeja Sołtysika sugerująca, że był związany z Ewą. Dziennikarz miał przyznać, że ich relacja nie przetrwała, a po latach spotkali się ponownie, tym razem w redakcji "Dzień dobry TVN".

Było fajnie, ale najwyraźniej oboje byliśmy zbyt młodzi. Chociaż Ewa wykazywała wtedy większą ode mnie dojrzałość. Jesteśmy teraz trochę bliżej za sprawą "Dzień Dobry TVN", choć przyjaźń to już za dużo powiedziane.
Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga po raz pierwszy poprowadziły razem "Dzień Dobry TVN"

Plejada skontaktowała się z Sołtysikiem, który nie krył zdziwienia faktem, że w "Dobrym Tygodniu" pojawiła się historia jego rzekomego związku z Ewą Drzyzgą. Dziennikarz stwierdził, że temat rozmowy z redaktorką był zupełnie inny:

Ja tylko tej pani z "Dobrego Tygodnia" tłumaczyłem zawiłości wczesnego RMF FM. Rozmawialiśmy o historii radia, a nie o historii Ewy Drzyzgi.

Dziennikarz zdementował również fragment wypowiedzi cytowanej przez "Dobry Tydzień", z której wynika, że jego obecna relacja z Drzyzgą nie jest przyjacielska:

Przyjaźnimy się, dużo nas łączy: radio, telewizja i Kraków.

Ewa DrzyzgaEwa Drzyzga krytykuje naukę zdalną. Wskazała ważny problem

Ewa Drzyzga zadebiutowała w "Dzień dobry TVN" we wrześniu tego roku, a Andrzej Sołtysik jest związany z programem od 2007 roku.

Więcej o: