Joanna Przetakiewicz wymienia cechy mężczyzny, o którym kiedyś marzyła. "Feminista i as biznesu". Rinke spełnia wymogi?

Joanna Przetakiewicz wielokrotnie powtarzała, że związek z Rinke Rooyensem jest niemalże idealny. Na Instagramie wymieniła wszystkie cechy wymarzonego mężczyczny i porównała je z przymiotami obecnego partnera. Jak producent telewizyjny wypadł w tym zestawieniu?

Joanna Przetakiewicz wymarzyła sobie idealnego mężczyznę. Kilka lat temu konkretnie i bez zbędnych ogólników określiła jego cechy i podzieliła się wówczas swoimi przemyśleniami z przyjaciółką. Teraz postanowiła wtajemniczyć w wizję wyśnionego partnera również internautów. W najnowszym poście na Instagramie opublikowała listę oczekiwań względem ukochanego i zdradziła, w jakim stopniu Rinke Rooyens spełnia jej wymagania. Myślicie, że producent telewizyjny podołał wyzwaniu? Musiałby być między innymi feministą i asem biznesu. 

Joanna Przetakiewicz o idealnym facecie

Zarówno Joanna, jak i Rinke mają za sobą bujną związkową przeszłość. Ich relacje z poprzednimi partnerami również były szeroko komentowane na łamach prasy. Skupmy się jednak na teraźniejszości. Projektantka mody i producent telewizyjny od dwóch miesięcy są małżeństwem, a w mediach społecznościowych chwalą się niegasnącym uczuciem. Przebojowa inicjatorka akcji Era Nowych Kobiet w romantycznym wpisie na Instagramie wyznała, że mąż jest spełnieniem jej marzeń. 

 
Moja przyjaciółka powiedziała kiedyś - TRZEBA MARZYĆ PRECYZYJNIE! Kilka lat temu spytała - Asiu, jak sobie wyobrażasz swojego kolejnego mężczyznę? Odpowiedziałam bardzo konkretnie.

Po tym wstępie zapoznała fanów z listą swoich oczekiwań:

Feministę szanującego kobiety. Ambitnego asa biznesu, wizjonera o dobrym sercu. Myślącego najpierw o innych, potem o sobie. Z wielką charyzmą i odwagą życiową. Bardzo energetycznego i sportowego. Towarzyskiego i z poczuciem humoru. Wygląd: uśmiechnięty. Granatowy płaszcz i garnitur, błękitna koszula lub czarne dżinsy i czarny golf lub prosty dres. Zero widocznych brandów na pokaz. Ten typ.

Kilka linijek dalej rozwiała wszelkie wątpliwości i przyznała, że to właśnie Rinke jest mężczyzną z jej snów. Ponoć posiada wszystkie wymienione przez nią cechy. 

Mój mąż wypełnił wszystkie moje oczekiwania... całą listę! Często słyszę od kobiet, że prawdziwych mężczyzn już nie ma. Oni są. Trzeba tylko pomarzyć konkretnie - zakończyła optymistycznie. 

Rooyens nie mógł przejść obojętnie obok tak poruszającego wyznania. Również zdobył się na publiczne komplementowanie żony. 

Twój post przyprawia mnie o gęsią skórkę. Od pierwszej nocy spędzonej razem czuję się, jakbym śnił. Spełnienie daje mi to, gdy widzę Twoje szczęście. Jesteś moją wymarzoną dziewczyną i najpiękniejszym prezentem, który rozpakowuje każdego dnia na nowo.

Miejmy nadzieję, że uczucia i deklaracje nowożeńców są nie tylko piękne, ale również trwałe. 

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz ozdobiła dom na święta!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.